Yhteystiedot K-rauta Pori

K-rauta Pori

Satakunnankatu 39
28130 Pori
Puh. 02-631 3300

Puheluhinnat määräytyvät kuluttajan liittymäsopimuksen mukaan.

 
RAKENNUSTARVIKE, TALOTEKNIIKKA  

Jussi Väkiparta
Myyntipäällikkö
puh. 044 7868 315
jussi.vakiparta@k-rauta.fi
    
Antti Ruoho
Rakennustarvikkeet
puh. 044 7868 328
antti.ruoho@k-rauta.fi

TALOMYYNTI

JOE Palvelut Oy
Miko Sillanpää
puh. 040 5884 572
miko.sillanpaa@k-rauta.fi

MYYNTI AMMATTIASIAKKAILLE JA YRITYKSILLE Tuija Latva
puh. 044 7868 314
tuija.latva@k-rauta.fi

SISUSTUSTARVIKKEET

Sari Häyhä
Myyntipäällikkö
puh. 044 7868 323
sari.hayha@k-rauta.fi
    
Anne Vuorinen
puh. 044 7868 321

Miika Lindroos
puh. 044 7868 327
miika.lindroos@k-rauta.fi

VALAISTUS JA SISUSTUSSUUNNITTELU

 

Sari Korpunen
puh. 044 7868 325
sari.korpunen@k-rauta.fi
KALUSTEMYYNTI JA -SUUNNITTELU

Pirjo Kivimäki
puh. 044 7868 333
pirjo.kivimaki@k-rauta.fi

KEITTIÖMYYNTI JA -SUUNNITTELU

Hannu Erkintalo
puh. 0440 124 654
hannu.erkintalo@petrakeittiot.fi
TYÖVÄLINEET

Harri Peltonen                                                           
Myyntipäällikkö                                      
puh. 044 7868 359
harri.peltonen@k-rauta.fi

Juha Järä
puh. 044 7868 358

Jussi Kaapeli
puh. 044 7868 369
jussi.kaapeli@k-rauta.fi

Jesse Merikanto
puh. 044 7868 353

 

PUUTARHA Tiina Isokytö
puh. 044 7868 355
tiina.isokyto@k-rauta.fi
ULKOMYYMÄLÄ/KULJETUSPALVELU Jouni Suominen
puh. 044 7868 361
jouni.suominen@k-rauta.fi

Juha-Matti Artomaa
puh. 044 7868 366

Mika Etelätalo
puh. 044 7868 367  
TAVARAN VASTAANOTTO Marjanne Sulonen
puh. 044 7868 363
TALOUSHALLINTO JA KASSAT Maiju Tiainen
(Kanta-asiakastilit, laskutus)
puh. 044 7868 331
maiju.tiainen@k-rauta.fi
    
Anne Saariola
Marjaana Suutari
Maria Selin   
MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ Kari Nummi
puh. 044 7868 445
kari.nummi@k-rauta.fi   
KAUPPIAAT Pasi Viitanen
puh. 050 5582 458
pasi.viitanen@k-rauta.fi
    
Piia Marjamaa
puh. 044 7868 382
piia.marjamaa@k-rauta.fi