Yhteystiedot K-rauta Porvoo

K-rauta Porvoo

Ratsumestarinkatu 3
06100 Porvoo
Puhelin: 019 534 300

Puheluhinnat määräytyvät kuluttajan
liittymäsopimuksen mukaan.

 

KONTTORI JA ASIAKASTILIT

Jussi Nieminen
044-7653332
jussi.nieminen@k-rauta.fi

KASSA JA KAHVILA
info.porvoo@k-rauta.fi

019-534300



Ingrid Gustafs - Äitiyslomalla
kassa- ja kahviovastaava
019-534300
ingrid.gustafs@k-rauta.fi

Jenny Ruotsalainen
jenny.ruotsalainen@k-rauta.fi
044-7653320

YRITYSPALVELU
yritysmyynti.porvoo@k-rauta.fi

Keijo Tenhunen
yritysmyyjä
050-5994021
keijo.tenhunen@k-rauta.fi

Anders Sélen
yritysmyyjä
044-7757111
anders.selen@k-rauta.fi

Robert Forsberg
050-5180518
robert.forsberg@k-rauta.fi

TALOMYYNTI

Talomyyjä
Patrik Blom
040-5122208
patrik.blom@k-rauta.fi

KEITTIÖ- JA KALUSTEMYYNTI


 

Laura Jousi
046-8512400
laura.jousi@k-rauta.fi

Noora Muuri
050-5513348
noora.muuri@k-rauta.fi

Ida Nyqvist
044-7757113
ida.nyqvist@k-rauta.fi

RAKENNUSTARVIKE/LVI/
ASENNUSPALVELU
rakennustarvike.porvoo@k-rauta.fi

019-5343064
Taina Still
myyntipäällikkö
0505627413
taina.still@k-rauta.fi

Joonas Hyryläinen
050-5513357
joonas.hyrylainen@k-rauta.fi

Mikko Isaksson
044-7653330
mikko.isaksson@k-rauta.fi

Juho Kareinen
050-5513327
juho.kareinen@k-rauta.fi

Weckström Fredrik
044-7757114
fredrik.weckstrom@k-rauta.fi

SISUSTUS/ASENNUSPALVELU
sisustus.porvoo@k-rauta.fi

019-5343065

Taina Still
myyntipäällikkö
0505627413
taina.still@k-rauta.fi

Githa Fast
044-7653322

Micaela Lönnroth
044-7757112

Rai Lindberg
044-7653328

Pertti Mäki-Hallila
044-7653325

Maria Kavenius
044-7653329

TYÖVÄLINEET
tyovalineet.porvoo@k-rauta.fi

019-5343060

Taina Still
myyntipäällikkö
0505627413
taina.still@k-rauta.fi

Thomas Karlsson
044-7653326

Sami Laurinkoski
044-7653324

Toomas Saaliste
044-7653333

Irene Ek
044-7653327

PIHA JA PUUTARHA
puutarha.porvoo@k-rauta.fi


palvelu 040-5337746

Taina Still
myyntipäällikkö
0505627413
taina.still@k-rauta.fi

Andreas Tiri
puutarhamyymälän vastaava
050-5994024
andreas.tiri@k-rauta.fi

Ulla Björklund
050-5513329

LOGISTIIKKA
logistiikka.porvoo@k-rauta.fi

Jari Martikainen
050-4693356
jari.martikainen@k-rauta.fi

NOUTOPIHA
logistiikka.porvoo@k-rauta.fi

Boris Still
044-7653323
boris.still@k-rauta.fi

Ari Järvinen
050-5513363

Robert Ståhls
044-7653334


Mannonen Tom
044-7740843

KAUPPIAS

Marko Rinne
040-5545981
marko.rinne@k-rauta.fi