Yhteystiedot K-rauta Rauma

K-rauta Rauma

Papinhaankatu 9
26100 Rauma
Puhelin 028 3870 000 
 
 RAKENNUSTARVIKKEET, TALOTEKNIIKKA

Tuomas Saarinen
044 7868 432
tuomas.saarinen@k-rauta.fi

Jari Reunanen
044 7868 428
jari.reunanen@k-rauta.fi

Kari Salo
044 7868 425
kari.salo@k-rauta.fi

SISUSTUSTARVIKKEET

Iia Haikonen
044 7868 416
iia.haikonen@k-rauta.fi

Jenni Suhonen
044 7868 424
jenni.suhonen@k-rauta.fi

Leena Nummi
044 7868 422
leena.nummi@k-rauta.fi

KYLPYHUONE- JA SÄILYTYSKALUSTEET
Myynti ja suunnittelu

Päivi Vähä-Ettala
044 7868 413
paivi.vaha-ettala@k-rauta.fi

TYÖVÄLINE JA PIENRAUTA

Seppo Aho
044 7868 414
seppo.aho@k-rauta.fi

Sanna Lindroos

044 7868368

NOUTOPALVELU

Henri Nurmela
044 7868 433

Asko Lamminen
044 7868 417
asko.lamminen@k-rauta.fi

Nina Peltonen

044 7868418

 

TALOUSHALLINTO, KASSAT

Satu Pakarinen
0400 477 455
satu.pakarinen@k-rauta.fi

KAUPPIAS 

Petri Pakarinen
0400 441 457
petri.pakarinen@k-rauta.fi

Puhelun hinta määräytyy kuluttajan
liittymäsopimuksen perusteella.