Yhteystiedot K-rauta Rautapertti

K-rauta Rautapertti

Kartanonkatu 12
55120 Imatra
Puh. 020 7000 300
Fax. 020 7000 311

 

KAUPPIAS

Ismo Lahtela                
0400 552 357
ismo.lahtela@k-rauta.fi

MYYMÄLÄPÄÄLLIKKÖ

Riitta Ilvonen
020 7000 332, 040 508 9782
riitta.ilvonen@k-rauta.fi

KASSA

p. 020 7000 320

Anne Koljonen
Svetlana Töns
Jonna Hallikas

RAKENTAMINEN JA TALOTEKNIIKKA



p. 020 7000 301

Marko Loukkaanhuhta
Osastopäällikkö
Puh. 020 7000 353
marko.loukkaanhuhta@k-rauta.fi

Antti Markkanen
puh. 020 7000 341
antti.markkanen@k-rauta.fi

Kai Paavilainen
puh. 020 7000 346
kai.paavilainen@k-rauta.fi

Veli-Matti Kymäläinen
puh. 020 7000 349
veli-matti.kymalainen@k-rauta.fi

Lasse Penttinen
puh. 020 7000 334
lasse.penttinen@k-rauta.fi

TYÖVÄLINEET                

p. 020 7000 303

Ari Kiisseli
puh. 020 7000 354
ari.kiisseli@k-rauta.fi

Sakke Pokkinen
Osastopäällikkö
puh. 020 7000 340
sakke.pokkinen@k-rauta.fi

Niko Järvelä
puh. 020 7000 356
niko.jarvela@k-rauta.fi

Susanna Poutanen
puh. 020 7000 303
susanna.poutanen@k-rauta.fi

SISUSTAMINEN
sisustus.rautapertti@k-rauta.fi   

p. 020 7000 304

Juha-Pekka Rinkinen
Osastopäällikkö
puh. 020 7000 352
juha-pekka.rinkinen@k-rauta.fi

Noora Hänninen
sisustussuunnittelu
puh. 020 7000 358
noora.hanninen@k-rauta.fi

Galina Suikki
puh. 020 7000 328
galina.suikki@k-rauta.fi

Anja Suoknuuti
puh. 020 7000 331
anja.suoknuuti@k-rauta.fi

Simo Liukka
puh. 020 7000 363
simo.liukka@k-rauta.fi

Johanna Taraneva
puh. 020 7000 330
johanna.taraneva@k-rauta.fi 

KODINKALUSTAMINEN
kodintarvike.imatra@k-rauta.fi

p. 020 7000 302

Soili Nylander
Osastopäällikkö
puh. 020 7000 324
soili.nylander@k-rauta.fi

Tuukka Järvelä
puh. 020 7000 342
tuukka.jarvela@k-rauta.fi

Katja Stepanova
puh. 020 7000 335
katja.stepanova@k-rauta.fi

KEITTIÖMYYNTI                

Mari Pajari
puh. 020 7000 348, 040 593 1574
mari.a.pajari@k-rauta.fi

PIHA JA PUUTARHA                

p. 020 7000 305

Camilla Salonen
Osastopäällikkö
puh. 020 7000 321
camilla.salonen@k-rauta.fi

Sari Ojala
puh. 020 7000 351
sari.ojala@k-rauta.fi

AMMATTIASIAKASMYYNTI            

Juha Wallenius
Osastopäällikkö
puh. 020 7000 345
juha.wallenius@k-rauta.fi

Sampsa Varis
puh. 020 7000 325
sampsa.varis@k-rauta.fi

TALOMYYNTI                

Antti Soljasalo
puh. 020 7000 366 , 0400 407446
antti.soljasalo@k-rauta.fi

VARASTO JA KULJETUKSET           
varasto.imatra@k-rauta.fi

p.020 7000 307

Tapio Räihä                   
osastopäällikkö
puh. 020 7000 327

Olli Stenberg
puh. 020 7000 343

Risto Marttinen
puh. 020 7000 362
risto.marttinen@k-rauta.fi

Igor Bojko
puh. 020 7000 364

TAVARAN VASTAANOTTO

Päivi Koivistoinen
puh. 020 7000 329
paivi.koivistoinen@k-rauta.fi

KONTTORI                

p.020 7000 308

Tuula Leiniäinen
Osastopäällikkö
puh. 020 7000 326
tuula.leiniainen@k-rauta.fi

Kirsi Maksimainen
puh. 020 7000 336
kirsi.maksimainen@k-rauta.fi

TUOTEPÄÄLLIKKÖ

Sari Pöntinen
puh. 020 7000 338
sari.pontinen@k-rauta.fi

ASENNUSPALVELUT                

Antti Markkanen
puh. 020 7000 341
antti.markkanen@k-rauta.fi

MARKKINOINTIVASTAAVA

  

Eija Luukkonen
puh. 020 7000 333
eija.luukkonen@k-rauta.fi
Puheluhinnat 020-alkuisiin numeroihin lankapuhelimesta
8,28 snt / puhelu + 7 snt / min ja matkapuhelimesta 
8,28 snt / puhelu + 17 snt / min. (alv. 24 %).

Matkapuhelinnumeroihin soittamisen
hinta määräytyy kuluttajan
liittymäsopimuksen perusteella.