Yhteystiedot K-rauta Ruoholahti

K-rauta Ruoholahti

Itämerenkatu 21
00180 Helsinki
 
Vaihde 010 249 1000     

 

SISUSTUS JA KODIN KALUSTAMINEN
sisustus.ruoholahti@k-rauta.fi

010 249 1001     

Myyntipäällikkö
Petri Puhjo
010 249 1015
petri.puhjo@k-rauta.fi

Reijo Nurmi
010 249 1016
reijo.nurmi@k-rauta.fi

Kaisa Nikula
010 249 1021
kaisa.nikula@k-rauta.fi

TYÖVÄLINE, RAKENNUSTARVIKE, LVI,
PIHA JA PUUTARHA        
tyovaline.ruoholahti@k-rauta.fi

010 249 1002

Myyntipäällikkö
Henrik Karikoski
010 249 1013
henrik.karikoski@k-rauta.fi



Seppo Vepsäläinen
010 249 1018
seppo.vepsalainen@k-rauta.fi


Tino Alho
010 249 1017
tino.alho@k-rauta.fi

Anton Pojilkine
029 123 1155
anton.pojilkine@k-rauta.fi

KAUPPIAS

Jarmo Turunen
010 249 1010
jarmo.turunen@k-rauta.fi

TOIMISTO

Jaana Heimala
010 249 1011
jaana.heimala@k-rauta.fi

YRITYSMYYNTI

Mikko Räsänen

0102491026

040456 4696

mikko.rasanen@k-rauta.fi

Petteri Lervik
010 249 1023
040 456 4276
petteri.lervik@k-rauta.fi

REMONTTIMYYNTI

 

KEITTIÖMYYNTI

Mauritz Lähteenkorva
010 249 1028     
mauritz.lahteenkorva@k-rauta.fi

Hanna Sieranta
010 249 1029     
hanna.sieranta@k-rauta.fi

VARASTO/NOUTOPIHA
varasto.ruoholahti@k-rauta.fi

Mikko Pohjoisaho
010 249 1025
OSTOTOIMINNOT     

Justiina Airas
010 249 1024
justiina.airas@k-rauta.fi
010-alkuisiin numeroihin soitetut puhelut maksavat
8,35 snt/puh + lankaliittymästä 6,00 snt/min
ja matkapuhelimesta 17,17 snt/min.
Hinnat sisältävät 24% arvonlisäveron.

 

 

Riita-asioiden ratkaiseminen

Erimielisyydet ja riita-asiat pyritään ensisijaisesti ratkaisemaan neuvotteluteitse. Jos kauppasopimusta koskevaa erimielisyyttä ei saada ratkaistuksi osapuolten välisillä neuvotteluilla, kuluttaja voi saattaa asian kuluttajariitalautakunnan (www.kuluttajariita.fi) ratkaistavaksi. Ennen asian viemistä kuluttajariitalautakunnan käsittelyyn kuluttajan tulee olla yhteydessä maistraattien kuluttajaneuvontaan (www.kuluttajaneuvonta.fi).