K-Rauta Ojan Rauta Rusko

K-Rauta Ojan Rauta Rusko

Yhteystiedot

Tapsitie 5, 90620 Oulu
puh. 044 799 7600
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
7-19
9-16
12-16

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Petteri Karhumaa, Myyntipäällikkö
044 7997425
petteri.karhumaa@k-rauta.fi
Ari Vihelä, Osastopäällikkö
044 799 7610
ari.vihela@k-rauta.fi
Pääkassa, puhelinvaihde
044 7997600
044 7997601, 044 7997602
Niko Airio, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997638
niko.airio@k-rauta.fi
Anniina Meriläinen, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997626
anniina.merilainen@k-rauta.fi
Miia Telkkälä, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997636
miia.telkkala@k-rauta.fi
Laura Jarva, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997603
laura.jarva@k-rauta.fi
Eija Tolonen, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997629
eija.tolonen@k-rauta.fi
Heidi Harmaala, Sisustus, työväline, puutarha
044 7997635
heidi.harmaala@k-rauta.fi
Veli-Pekka Nikupeteri, Rakennustarvike
044 7997611
veli-pekka.nikupeteri@k-rauta.fi
Jari Heiskanen, Rakennustarvike
044 7997612
jari.heiskanen@k-rauta.fi
Sisko Tauriainen, Rakennustarvike
044 7997613
sisko.tauriainen@k-rauta.fi
Jaakko Kynsijärvi, Yritysmyynti
044 7997631
jaakko.kynsijarvi@k-rauta.fi
Harri Appelgren, Yritysmyynti
044 7997430
harri.appelgren@k-rauta.fi
Tuomo Heinonen, Yritysmyynti
044 7997630
tuomo.heinonen@k-rauta.fi
Anne Ojala, Yritysmyynti
044 7997446
anne.ojala@k-rauta.fi
Kalle Parkkila, Yritysmyynti
044 7997418
kalle.parkkila@k-rauta.fi
Rami Karhumaa, Yritysmyynti, Myyntipäällikkö
044 7997429
rami.karhumaa@k-rauta.fi
Jarmo Pekkala, Varasto, Varastopäällikkö
044 7997648
jarmo.pekkala@k-rauta.fi
Vitali Barinov, Varasto
044 7997627
vitali.barinov@k-rauta.fi
Konstantin Kovtoun, Varasto
044 7997648
konstantin.kovtoun@k-rauta.fi