K-Rauta Express Sello

K-Rauta Express Sello

Yhteystiedot

Kauppakeskus Sello P1-pysäköintitaso, Leppävaarankatu 3-9, 02600 Espoo
puh. 09 348 38 295
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Poikkeavat aukioloajat
9-21
9-19
12-18

Suomen toinen kaupunkilaisen rautakauppa K-Rauta Express on nyt avattu kauppakeskus Sellossa. Lue lisää K-Rauta Expressistä >> 

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Kauppias, Antti Hiilesniemi
09 348 381
antti.hiilesniemi@k-rauta.fi
Myymäläpäällikkö, Daniel Gothóni
09 348 38 259
daniel.gothoni@k-rauta.fi
Tiiminvetäjä, Henri Thilman
09 348 38 258
henri.thilman@k-rauta.fi
Keittiömyynti, Jorma Behm
044 0277 303
jorma.behm@petrakeittiot.fi
Keittiömyynti, Toni Österberg
050 545 9837
toni.osterberg@petrakeittiot.fi
Ammattiasiakasmyynti, Petri Friman
09 348 38 214
petri.friman@k-rauta.fi
Ammattiasiakasmyynti, Veli-Pekka Saari
09 348 38 215
vellu.saari@k-rauta.fi
Ammattiasiakasmyynti, Roger Westerlund
09 348 38 216
roger.westerlund@k-rauta.fi
Ammattiasiakasmyynti, Janne Lehtoaho
09 348 38 237
janne.lehtoaho@k-rauta.fi