K-Rauta K-maatalous Somero

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Turuntie 1, 31400 Somero
puh. (02) 779 300
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Somero Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Matti Kuosa, kauppias
(02) 7793 030
050-387 2540
matti.kuosa@k-rauta.fi
Pekka Kanerva, Rakennustarvike
(02) 7793 032
pekka.kanerva@k-rauta.fi
Markus Paakkinen, Rakennustarvike
(02) 7793 028
markus.paakkinen@k-rauta.fi
Pentti Lehto, Rakennustarvike
(02) 7793 036
pentti.lehto@k-rauta.fi
Soili Veijalainen, Sisustus
(02) 7793 035
soili.veijalainen@k-rauta.fi
Janette Kupiainen, Sisustus
(02) 7793 025
janette.kupiainen@k-rauta.fi
Saija Valve, Sisustus (opintovapaalla)
02-7793 044
saija.valve@k-rauta.fi
Satu Tammilehto-Kuosa, Piha ja puutarha
(02) 7793 031
satu.tammilehto-kuosa@k-rauta.fi
Arto Tuominen, Työkonemyynti
(02) 7793 037
arto.tuominen@k-maatalous.fi
Kari Kulta, Maatalousmyynti, tuotantotarvikkeet, viljan vastaanotto
(02) 7793 027
kari.kulta@k-maatalous.fi
Kimmo Korpi-Seppälä, Viljakauppa
(02) 7793 034
kimmo.korpi-seppala@k-maatalous.fi
Aleksi Mäenpää, Rehu, tuotantopanokset
(02) 7793 022
aleksi.maenpaa@k-maatalous.fi
Päivi Järvinen, Konttori
(02) 7793 026
paivi.jarvinen@k-maatalous.fi
Kaija Mäkinen, Kassa, Konttori
(02) 7793 029
kaija.makinen@k-rauta.fi
Vesa Messi, Varasto
(02) 7793 043
vesa.messi@k-rauta.fi
Sami Merivirta, Varasto
(02) 7793 042
Jorma Suominen, Varasto
(02) 7793 021