K-Rauta K-maatalous Suomussalmi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 17
Maanantai - Perjantai
7 - 17
Lauantai
8:30 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Risteentie 1, 89600 Suomussalmi
puh. 010 440 9100
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Suomussalmi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Teemu Vaaraniemi, kauppias
040 725 8983
teemu.vaaraniemi@k-rauta.fi
Jenni Vaaraniemi, kauppias
040 708 1579
jenni.vaaraniemi@k-rauta.fi
Merja Hanhela, Vaihde, kassa ja laskutus
010 440 9100
merja.hanhela@k-rauta.fi
Ossi Oikarinen, Pienrauta, työväline ja sisustus
050 434 7022
ossi.oikarinen@k-rauta.fi
Jenni Vaaraniemi, Pienrauta, työväline ja sisustus
040 708 1579
jenni.vaaraniemi@k-rauta.fi
Pauli Seppänen, Pienrauta, työväline ja sisustus
050 331 1750
suomussalmi@k-rauta.fi
Tero Moilanen, LVI
050 301 2604
tero.moilanen@k-rauta.fi
Mauno Heikkinen, Rakennustarvike ja talomyynti
0400 388 024
mauno.heikkinen@k-rauta.fi
Ari Matero, Maatalous
050 434 7021
ari.matero@k-maatalous.fi
Teemu Vaaraniemi, Maatalous
040 725 8983
teemu.vaaraniemi@k-rauta.fi
Ahti Kyllönen, Varasto
050 523 8184