K-Rauta K-maatalous Suonenjoki

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Tervetuloa joulun avaukseen pe 24.11.2017     *Arvontaa! *Torttukahvit *Tarjouksia

Yhteystiedot

Lintikonkatu 15, 77600 Suonenjoki
puh. 050 579 0213 050 579 0213
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Suonenjoki Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Harri Heiskanen, kauppias
040 553 1557 040 553 1557
harri.heiskanen@k-rauta.fi
Arto Heiskanen, kauppias
0400 677 896 0400 677 896
arto.heiskanen@k-maatalous.fi
Reijo Punkki, Rakennustarvikkeet, LVI
050 579 0209 050 579 0209
reijo.punkki@k-rauta.fi
Olli Vasiljev, Sisustus, kodinkoneet
050 579 0210 050 579 0210
olli.vasiljev@k-rauta.fi
Vesa Lintu, Pienrauta ja pienkoneet
050 579 0214 050 579 0214
vesa.lintu@k-rauta.fi
Tommi Rossi, Työvälineet, keittiökalusteet
040 777 5630 040 777 5630
tommi.rossi@k-rauta.fi
Merja Tynnyrinen, Kassapalvelut
050 579 0213 050 579 0213
merja.tynnyrinen@k-rauta.fi
Seija Raatikainen, Kassapalvelut, piha ja puutarha
050 579 0218 050 579 0218
seija.raatikainen@k-rauta.fi
Juha Keurulainen, Maatila- ja tuotantotarvikkeet
0400 448 313 0400 448 313
juha.keurulainen@k-maatalous.fi
Jami Mikkilä, Varastopalvelut
050 579 0212 050 579 0212
merja.tynnyrinen@k-rauta.fi
Pekka Halttunen, Varastopalvelut
050 579 0215 050 579 0215
merja.tynnyrinen@k-rauta.fi
Ville Parviainen, Talomyynti
050 587 1985 050 587 1985
ville.parviainen@k-rauta.fi
Joni Heino, Sähkötarv, suojaimet, rak.tarv, kylpyhuonekalusteet
0505751110 0505751110
joni.heino@k-rauta.fi