K-Rauta Ekenäs/Tammisaari

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Pehr Sommarsgata 6/Pehr Sommarinkatu 6, 10600 Ekenäs/Tammisaari
puh. (019) 223 443, 044 7788 110 (019) 223 443, 044 7788 110
fax: (019) 223 4402 Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Ekenäs/Tammisaari Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Kaj Björklöf  Köpman/Kauppias
044 7788 100 044 7788 100
0500 488 639
kaj.bjorklof@k-rauta.fi
Per Madsén Butikchef/Myym.pääl.
044 7788 178 044 7788 178
per.madsen@k-rauta.fi
Marita Nestén Kassa
044 7788110 044 7788110
marita.nesten@k-rauta.fi
Jens Frilund Inredning/Sisustus
044 7788 192 044 7788 192
jens.frilund@k-rauta.fi
Marina Karlsson Inredning/Sisustus
044 7788174 044 7788174
marina.karlsson@k-rauta.fi
Johanna Knaapinen Inredning/Sisustus
044 7788167 044 7788167
johanna.knaapinen@k-rauta.fi
Tua Westerholm Inredning/Sisustus
044 7788171 044 7788171
tua.westerholm@k-rauta.fi
Nils Nordström Järnavd./Rautaos.
044 7788 172 044 7788 172
nils.nordstrom@k-rauta.fi
Magnus Björkholm Verktyg/Työväline
044 7788196 044 7788196
magnus.bjorkholm@k-rauta.fi
Stefan Wallenius Verktyg/Työväline
044 7788 194 044 7788 194
stefan.wallenius@k-rauta.fi
Tuija Boström Trädgård/Piha Puutarha
044 7788 191 044 7788 191
tuija.bostrom@k-rauta.fi
Teuvo Montonen Byggavd./Rak.osasto
044 7788 197 044 7788 197
teuvo.montonen@k-rauta.fi
Roger Qvarnström Byggavd./Rak.osasto
044 7788173 044 7788173
roger.qvarnstrom@k-rauta.fi
Anders Uggeldahl Byggavd./Rak. osasto
044 7788176 044 7788176
anders.uggeldahl@k-rauta.fi
Bjarne Sarkanen Lager/Varasto
044 7788 175 044 7788 175
Kjell Westerlund Lager/Varasto
044 7788185 044 7788185
Joakim Zitting Lager/Varasto
044 7788165 044 7788165