Yhteystiedot K-rauta Tourutorni

Yhteystiedot K-rauta Tourutorni

K-rauta Tourutorni

Tourulantie 15
40100 Jyväskylä

INFO / VAIHDE
tourutorni@k-rauta.fi
0207 446 700

Yritysmyynti
0207 446 702

 

Jani Korhonen
040 849 2186
jani.korhonen@k-rauta.fi

Panu ikävalko
040 849 2175
panu.ikavalko@k-rauta.fi

Tuomo Virtanen
040 849 2176
tuomo.virtanen@k-rauta.fi

Mika Ronkainen
040 849 2187
mika.ronkainen@k-rauta.fi

 

 

Marko Vuorimaa
Kauppias
0207 446 710
marko.vuorimaa@k-rauta.fi
    
Tommi Jämsén
Myymäläpäällikkö
0207 446 743
tommi.jamsen@k-rauta.fi
    
Tuija Vuorimaa
Talouspäällikkö
0207 446 711
tuija.vuorimaa@k-rauta.fi
    
Päivi Pappinen
Konttoripäällikkö
0207 446 712
paivi.pappinen@k-rauta.fi
    
Sirpa Härkönen
asiakastilit ja laskutus
0207 446 713
sirpa.harkonen@k-rauta.fi

                                                                        

RAKENNUSTARVIKE- JA
TALOTEKNIIKKAOSASTO

0207446701

Sami Likola
Osastopäällikkö
0207 446 724
sami.likola@k-rauta.fi
    
Jari Laitinen
0207 446 721
jari.j.laitinen@k-rauta.fi
    
Mika Ronkainen
0207 446 739
mika.ronkainen@k-rauta.fi
    
Petri Vahteri
0207 446 726
petri.vahteri@k-rauta.fi     
 
    
Sami Likola
yritysmyynti
0207 446 724
sami.likola@k-rauta.fi
    
Tuomo Virtanen
yritysmyynti
0207 446 723
tuomo.virtanen@k-rauta.fi     

Marko Haavisto
TALOMYYNTI JA REMONTTIPALVELUT
0207 446 729
marko.haavisto@k-rauta.fi

NOUTOPIHA

0207 446 705

Sami Likola
kuljetukset
0207 446 724
sami.likola@k-rauta.fi
    
Noutopihan kassa
0207 446 715

SISUSTUS/KODINKONEOSASTO
sisustus.tourutorni@k-rauta.fi

 

 

0207 446 703

Juha Näreaho
Osastopäällikkö
0207 446 732
juha.nareaho@k-rauta.fi
    
Osaston puhelin
0207 446 731

Sinikka Honkonen
0207 446 736

Riikka Arponen
0207 446 737
riikka.arponen@k-rauta.fi

Markus Hienonen
0207 446 754

 


Timo Puttonen
0207 446 745
timo.puttonen@k-rauta.fi
    
Roope Vuorimaa
0207 446 742
roope.vuorimaa@k-rauta.fi     


Jani Korhonen
yritysmyynti
0207 446 738
jani.korhonen@k-rauta.fi

Panu ikävalko
yritysmyynti
0207 446 722
panu.ikavalko@k-rauta.fi
    
Ossi Heikkilä
keittiömyynti
0207 446 740
ossi.heikkila@k-rauta.fi

TYÖVÄLINEOSASTO JA PIHA & PUUTARHA

0207446704

Tommi Jämsen
Osastopäälikkö
0207 446 743
tommi.jamsen@k-rauta.fi
    
Kari Keisanen
0207 446 744
kari.keisanen@k-rauta.fi

Markku Pajula
0207 446 746
markku.pajula@k-rauta.fi
    
Erkki Lappeteläinen
0207 446 747
erkki.lappetelainen@k-rauta.fi
    
Puutarhamyymälä, kasvit
0207 446 735
Puutarhamyymälä, kassa
0207 446 733    

0207-alkuisiin numeroihin soitetut puhelut
maksavat 8,35 snt/puhelu + lankaliittymästä 6,91
snt/min ja matkapuhelimesta 16,69 snt/min. Sis alv.
    
Kuluttajan aiemmin tehtyä kauppaa tai sopimusta
koskeva, tämän liittymäsopimuksen mukainen asiakaspalvelunumero
0408492174