Yhteystiedot K-rauta Välivainio

K-rauta Välivainio

Korjaamontie 1
90530 Oulu
Puhelin: 044-521 5700

 

KAUPPIAS

Markku Telin
Puh. 050-595 6160
markku.telin@k-rauta.fi   

MYYNTIJOHTAJA

Tommi Telin
Puh. 050-595 6162
tommi.telin@k-rauta.fi   

TALOUSJOHTAJA

Tiina Telin    
050-5956 168    
tiina.telin@k-rauta.fi

ASIAKASLASKUTUS

Pirjo Kemilä
050-5956 169    
pirjo.kemila@k-rauta.fi   

SISUSTUSSUUNNITTELU

Päivi Laukka
044-521 5706

ASENNUS- JA REMONTTIPALVELU

Jaakko Lämsä
050-595 6170

SISUSTUS

044-521 5530

RAKENNUSTARVIKE, TALOTEKNIIKKA JA TYÖVÄLINEOSASTO

044-521 5540

VARASTO

044-521 5580

LÄHETTÄMÖ / TAVARAN VASTAANOTTO

044-521 5560

PUUTARHA

044-5215570

PRO CENTER YRITYSMYYNTI

044-5215550

Tommi Telin    
050-5956 162    
tommi.telin@k-rauta.fi    
            
Toni Savela    
044-521 5714    
toni.savela@k-rauta.fi    
                       
Harri Poukkula    
044-521 5732    
harri.poukkula@k-rauta.fi    
            
Jari Korhonen    
050-595 6167    
jari.korhonen@k-rauta.fi         

HANKINTA

Ostaja sisustus ja kalustus
Simo Schönberg
050-595 6173
simo.schonberg@k-rauta.fi

Ostaja puutarha ja työväline
Sanna Rättyä
050-595 6165
sanna.rattya@k-rauta.fi

Ostaja rakennustarvike
Arto Viittanen
044-521 5739
arto.viittanen@k-rauta.fi

Matkapuhelinnumeroihin soittamisen hinta
määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.