K-Rauta Valkeakoski

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8:30 - 17
Maanantai - Perjantai
8:30 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Sammonkatu 19, 37600 Valkeakoski
puh. 020 7630 850
Verkkokauppaan liittyvät tiedustelut numeroon 040 868 2335, jossa puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. 020-alkuisiin numeroihin soittaminen maksaa kiinteästä verkosta 8,35 snt/puh + 7,02 snt/min ja matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Valkeakoski Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Jouni Fuss, kauppias
040 841 5933
jouni.fuss@k-rauta.fi
Vaihde
0207 630 850
Tiina Mäki-Äijö, toimisto
040 868 2331
tiina.maki-aijo@k-rauta.fi
Kassa
040 868 2335
Rakennustarvike
0207 630 851
Henri Mahosenaho, rakennustarvike
040 868 2333
henri.mahosenaho@k-rauta.fi
Esko Kolu, rakennustarvike ja pienrauta
040 868 2334
esko.kolu@k-rauta.fi
Sisustus
0207 630 853
Sari Vahekoski, sisustus
040 835 8055
sari.vahekoski@k-rauta.fi
Puutarha
0207 630 852
Riikka Fuss, puutarha
040 868 2336
riikka.fuss@k-rauta.fi
Satu Kokko, Kotipiha-myymälä
040 868 2332
satu.kokko@k-rauta.fi
Varasto
0207 630 858
Ilpo Kivistö, varasto
040 868 2340