Yhteystiedot K-rauta Vantaanportti

K-rauta Vantaanportti

Silvastintie 2
01510 Vantaa
Puhelin: 09 825 550

 

Sisustus, lattianpäällysteet ja laatat 09 8255 5410 
Maalit, tapetit, valaisimet, verhot 09 8255 5412
Keittiöt 09 8255 5334
Kylpyhuoneet ja säilytyskalusteet 09 8255 5401
Työvälineet ja pienrauta 09 8255 5408
Rakennustarvikkeet ja LVI 09 8255 5403
Piha ja puutarha 09 8255 5409
Ammattiasiakasmyynti 09 8255 5404

 

K-rauta Vantaanportti
M & S Åstrand Oy

Kauppias
Mikael Åstrand
09 825 550
mikael.astrand@k-rauta.fi

Myymäläpäällikkö
Risto Oinonen
09 8255 5338
risto.oinonen@k-rauta.fi

Konttori ark. 7-15
Jaana Sjöholm
09 8255 5374
jaana.sjoholm@k-rauta.fi

Kassaesimies
Ulla Latvasalo
09 8255 5343
ulla.latvasalo@k-rauta.fi

KESKUS/INFO

09 825 550

SISUSTUS Lattiat/laatat              
09 8255 5410
lattia.vantaanportti@k-rauta.fi

Maalit
09 8255 5412
maali.vantaanportti@k-rauta.fi

Tapetit/valaisimet/sähkötarvikkeet    
09 8255 5412
sisustus.vantaanportti@k-rauta.fi

Myyntipäällikkö
Tea Ståhl-Wahlsten     
09 8255 5383
tea.stahl-wahlsten@k-rauta.fi

SISUSTUSSUUNNITTELU JA ASENNUSPALVELU

 

Aija Koivisto
09 8255 5318
aija.koivisto@k-rauta.fi

Kirsi Ikola
09 8255 5373
kirsi.ikola@k-rauta.fi

Susanna Soriola (äitiyslomalla)

ASUMINEN / KODIN KALUSTEET / KYLPYHUONEET
asuminen.vantaanportti@k-rauta.fi

09 8255 5401

Myyntipäällikkö
Robert Dahlberg    
09 8255 5389
robert.dahlberg@k-rauta.fi

KEITTIÖKALUSTEET

Maija Koski
09 8255 5334
050 4489 005
maija.koski@k-rauta.fi

TYÖVÄLINE JA PIENRAUTA
tyovaline.vantaanportti@k-rauta.fi

09 8255 5403

Myyntipäällikkö
Tuomo Ryyppö
09 8255 5379
tuomo.ryyppo@k-rauta.fi

PIHA JA PUUTARHA
puutarha.vantaanportti@k-rauta.fi


09 8255 5409

Myyntipäällikkö
Heidi Hankaa
09 8255 5360
heidi.hankaa@k-rauta.fi

RAKENNUSTARVIKE/LVI                      
vantaanportti@k-rauta.fi


09 8255 5403

Myyntipäällikkö
Tuomo Ryyppö
09 8255 5379
tuomo.ryyppo@k-rauta.fi

 

 

 

AMMATTIASIAKASMYYNTI

09 8255 5404
Palvelemme ma-pe klo 7-16

Jari Hurme
09 8255 5344
jari.hurme@k-rauta.fi

Markku Huusko                               
09 8255 5342
markku.huusko@k-rauta.fi

Juha Kallio
09 8255 5386
juha.kallio@k-rauta.fi

Puheluhinnat määräytyvät kuluttajan
liittymäsopimuksen mukaan.