K-Rauta K-maatalous Virrat

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
9 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
9 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Meijeritie 16, 34800 Virrat
puh. 020 779 0285
Puhelun hinta lankapuhelin- sekä matkapuhelinliittymästä 0207-alkuiseen yritysnumeroon on 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/min (alv 24%).
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Virrat Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Pekka Väli-Torala, Kauppias
Pasi Seppälä, Myymäläpäällikkö/Rakennustarvike
040 138 5215
pasi.seppala@k-rauta.fi
Harri Vuorinen, Sisustus ja kodin kalustaminen
044 797 7533
harri.vuorinen@k-rauta.fi
Erkki Metso, Työväline
044 797 7534
erkki.metso@k-rauta.fi
Pirkko Nieminen, Pienrauta
044 797 7531
pirkko.nieminen@k-rauta.fi
Sami Hakala, Lvi
044 797 7535
sami.hakala@k-rauta.fi
Karoliina Kontula, Piha ja puutarha
040 138 5557
karoliina.kontula@k-rauta.fi
Teijo Härkönen, K-maatalous
0500 130 872
teijo.harkonen@k-maatalous.fi
Tuomo Väli-Torala, Pienkone
040 830 1786
tuomo.vali-torala@k-rauta.fi