K-Rauta Kerava

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai
8 - 20
Tiistai
8 - 20
Keskiviikko
8 - 20
Torstai
8 - 20
Perjantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai (Sunnuntai 25.6.)
Suljettu

Yhteystiedot

Alikeravantie 30, 04250 Kerava
puh. 020 770 5750
Verkkokauppaan liittyvät tiedustelut numeroon p.09 3487 3391. fax 020 7705 751. Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. 020-alkuisiin numeroihin soittaminen maksaa kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 7,02 snt/min ja matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kerava Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Juha Suokas, kauppias
juha.suokas@k-rauta.fi
Miro Ruotsalainen, Yritysmyynti
0207705756
0408610743
miro.ruotsalainen@k-rauta.fi
Lasse Miljard, Myyjä
0207705754
0400412049
lasse.miljard@k-rauta.fi
Jukka Soiha, Myyjä
0207705759
0405648918
jukka.soiha@k-rauta.fi
Anna Immonen, Puutarha/Työvaatteet
0207705750
k-rauta.kerava@k-rauta.fi
Pentti Sipilä, Varastomyynti
0207705767
0405649129
pentti.sipila@k-rauta.fi
Jani Laine, Varastomyynti
0207705762
0405649143
jani.laine@k-rauta.fi
Ulf Mattsson, Kuljetukset/transport
0207705769
0405137222
betjäning också på svenska
Anna Alatalo, Laskutus/konttori
0207705750
0405648932
anna.alatalo@k-rauta.fi
Miko Romppanen, Talomyyjä, Ainoa-koti
0405939239
(Paikalla myymälässä sovittaessa puhelimitse/s.postilla)
miko.romppanen@k-rauta.fi www.ainoakoti.fi