K-Rauta Express Sello

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 21
Maanantai - Perjantai
9 - 21
Lauantai
9 - 19
Sunnuntai
12 - 18
4.11 (Pyhäinpäivä)
9 - 19

Yhteystiedot

Kauppakeskus Sello P1-pysäköintitaso, Leppävaarankatu 3-9, 02600 Espoo
puh. 09 348 38 295 09 348 38 295
express.sello@k-rauta.fi Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Express Sello Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Kauppias, Antti Hiilesniemi
09 348 381 09 348 381
antti.hiilesniemi@k-rauta.fi
Myymäläpäällikkö, Daniel Gothóni
09 348 38 259 09 348 38 259
daniel.gothoni@k-rauta.fi
Tiiminvetäjä, Henri Thilman
09 348 38 258 09 348 38 258
henri.thilman@k-rauta.fi
Keittiömyynti, Jorma Behm
044 0277 303 044 0277 303
jorma.behm@petrakeittiot.fi
Keittiömyynti, Toni Österberg
050 545 9837 050 545 9837
toni.osterberg@petrakeittiot.fi
Ammattiasiakasmyynti, Petri Friman
09 348 38 214 09 348 38 214
petri.friman@k-rauta.fi
Ammattiasiakasmyynti, Veli-Pekka Saari
09 348 38 215 09 348 38 215
vellu.saari@k-rauta.fi
Ammattiasiakasmyynti, Roger Westerlund
09 348 38 216 09 348 38 216
roger.westerlund@k-rauta.fi
Ammattiasiakasmyynti, Panu Laasanen
09 348 38 237 09 348 38 237
panu.laasanen@k-rauta.fi