K-Rauta Pohjoisväylä

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7:30 - 19
Maanantai - Perjantai
7:30 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7:30 - 19
Maanantai - Perjantai
7:30 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Pohjoisväylä 3, 28200 Pori
puh. 02-631 4500 02-631 4500
fax: 02-633 8200 Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Kari Kleemola, Kauppias
0400-593 343 0400-593 343
kari.kleemola@k-rauta.fi
Tero Koivumäki, rakennustarvike / LVI
040-526 5306 040-526 5306
tero.koivumaki@k-rauta.fi
Pia Wittsberg, rakennustarvike / LVI
02-631 4514 02-631 4514
pia.wittsberg@k-rauta.fi
Marja Paloranta, Sisustus ja kodin kalustaminen
02-631 4522 02-631 4522
marja.paloranta@k-rauta.fi
Heikki Lehtonen, Työväline / pienrauta
02-631 4533 02-631 4533
heikki.lehtonen@k-rauta.fi
Hannu Innilä, Talomyynti
040-487 3607 040-487 3607
hannu.innila@k-rauta.fi
Mika Kleemola, Yritysmyynti
0400-461 319 0400-461 319
mika.kleemola@k-rauta.fi
Asko Rosendahl, Tavaran vastaanotto / kuljetus
02-631 4541 02-631 4541
asko.rosendahl@k-rauta.fi
Kari Kajalin, Varasto / kuljetus
02-631 4542 02-631 4542
Markku Koivumäki, Varasto / kuljetus
02-631 4543 02-631 4543
Satu Ahola, Kassa
02-631 4550 02-631 4550
satu.ahola@k-rauta.fi
Päivi Markkula, Konttori / laskutus
02-631 4575 02-631 4575
paivi.markkula@k-rauta.fi
Janette Viitakoski, Kassa / puutarha
02 631 4500 02 631 4500
janette.viitakoski@k-rauta.fi