K-Rauta Kaukajärvi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 6:30 - 19
Maanantai (2. Pääsiäispäivä)
11 - 16
Tiistai
6:30 - 19
Keskiviikko
6:30 - 19
Torstai
6:30 - 19
Perjantai
6:30 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
11 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 6:30 - 19
Maanantai (2. Pääsiäispäivä)
11 - 16
Tiistai
6:30 - 19
Keskiviikko
6:30 - 19
Torstai
6:30 - 19
Perjantai
6:30 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
11 - 16

ProCenter

Avoinna tänään: 6:30 - 16
Maanantai (2. Pääsiäispäivä)
Suljettu
Tiistai
6:30 - 16
Keskiviikko
6:30 - 16
Torstai
6:30 - 16
Perjantai
6:30 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Juvankatu 4, 33710 Tampere
puh. 020 7630 880 020 7630 880
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kaukajärvi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Teemu Toimela, keittiökalusteet
0400897367 0400897367
0207630880
teemu.toimela@k-rauta.fi
Sisustus ja kodin kalustaminen
0207630882 0207630882
sisustus.tampere@k-rauta.fi
Työväline/Piha ja puutarha
0207630882 0207630882
tyovaline.tampere@k-rauta.fi
Huoneistoremontit ja pienasennukset
0207 630882 0207 630882
0400897367
rakennustarvike.tampere@k-rauta.fi
Henna Mykrä, talomyyjä
0443354694 0443354694
henna.mykra@k-rauta.fi
Mikko Vatanen, yritysmyynti
040 551 9431 040 551 9431
0207 630 884
mikko.vatanen@k-rauta.fi
Teemu Toukonen, yritysmyynti
050 560 7984 050 560 7984
0207 630 884
teemu.toukonen@k-rauta.fi
Tommi Alanen, yritysmyynti
0400 876 162 0400 876 162
0207630884
tommi.alanen@k-rauta.fi
Jarkko Mäki, yritysmyynti
0400897345 0400897345
jarkko.maki@k-rauta.fi
Rainer Niutanen, yritysmyynti
0405404586 0405404586
rainer.niutanen@k-rauta.fi
Eero Seppä, varasto/kuljetuspalvelu
0207 630 885 0207 630 885
0400 897348
eero.seppa@k-rauta.fi
Anu Järvinen, laskutus
0400 897339 0400 897339
anu.jarvinen@k-rauta.fi
Keijo Numminen, kauppias
040 738 0344 040 738 0344
0207630880
keijo.numminen@k-rauta.fi