K-Rauta Merituuli

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Yhteystiedot

Isonniitynkuja 2, 02270 Espoo
puh. (+358) 44 700 6600 (+358) 44 700 6600
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Merituuli Facebook

Henkilöstö

Kauppias Petri Lappalainen
(+358) 50 559 1353 (+358) 50 559 1353
petri.lappalainen@k-rauta.fi
Myymäläpäällikkö Toni Jokinen
(+358) 44 700 6666 (+358) 44 700 6666
toni.jokinen@k-rauta.fi
RAKENNUSTARVIKE PALVELUNUMERO
(+358) 44 7006 650 (+358) 44 7006 650
Rakennustarvike, Osastopäällikkö Aki Ranema
(+358) 44 7006 551 (+358) 44 7006 551
aki.ranema@k-rauta.fi
Rakennustarvike, Mika Puurunen
(+358) 44 7006 556 (+358) 44 7006 556
mika.puurunen@k-rauta.fi
Rakennustarvike, Henri Keurulainen
(+358) 44 700 6656 (+358) 44 700 6656
henri.keurulainen@k-rauta.fi
Rakennustarvike, Markus Seppä
(+358) 44 700 6698 (+358) 44 700 6698
markus.seppa@k-rauta.fi
Rakennustarvike, Mika Tervakangas
(+358) 44 711 6524 (+358) 44 711 6524
mika.tervakangas@k-rauta.fi
Rakennustarvike, Sami Rantala
(+358) 44 700 6677 (+358) 44 700 6677
sami.m.rantala@k-rauta.fi
SISUSTUS PALVELUNUMERO
(+358) 44 7006 610 (+358) 44 7006 610
Sisustus, Osastopäällikkö Mikko Toikkanen
(+358) 44 7006 511 (+358) 44 7006 511
mikko.toikkanen@k-rauta.fi
KODIN KALUSTAMINEN PALVELUNUMERO
(+358) 44 700 6620 (+358) 44 700 6620
TYÖVÄLINE PALVELUNUMERO
(+358) 44 7006 630 (+358) 44 7006 630
Työväline ja Kodin kalustaminen, Osastopäällikkö Jouni Oksanen
(+358) 44 7006 531 (+358) 44 7006 531
jouni.oksanen@k-rauta.fi
PIHA JA PUUTARHA PALVELUNUMERO
(+358) 44 4020 730 (+358) 44 4020 730
Piha ja puutarha, Osastopäällikkö Mikael Eklund
(+358) 44 700 6605 (+358) 44 700 6605
kai-mikael.eklund@k-rauta.fi
Talomyynti, Kalevi Rantalaiho
(+358) 45 113 4998 (+358) 45 113 4998
kalevi.rantalaiho@k-rauta.fi
Keittiömyynti, Tanja Karhu
(+358) 44 711 6565 (+358) 44 711 6565
tanja.karhu@k-rauta.fi
Sisustussuunnittelu, Karoliina Lantto
(+358) 44 700 6667 (+358) 44 700 6667
karoliina.lantto@k-rauta.fi
Asennuspalvelu, Jami Laine
(+358) 44 700 6524 (+358) 44 700 6524
jami.laine@k-rauta.fi
Pro Center Merituuli, Myyntipäällikkö Tero Pirttimaa
(+358) 40 5211 311 (+358) 40 5211 311
tero.pirttimaa@k-rauta.fi
Pro Center Merituuli, Petri Tanskanen
(+358) 40 0634 468 (+358) 40 0634 468
petri.tanskanen@k-rauta.fi
Pro Center Merituuli, Markus Karjalainen
(+358) 44 7116 518 (+358) 44 7116 518
markus.karjalainen@k-rauta.fi
Pro Center Merituuli, Mikko Paakkunainen
(+358) 44 7006 654 (+358) 44 7006 654
mikko.paakkunainen@k-rauta.fi
Pro Center Merituuli, Nico Sjöholm
(+358) 44 700 6683 (+358) 44 700 6683
nico.sjoholm@k-rauta.fi
Talouspäällikkö Pernilla Malmström
(+358) 44 700 6689 (+358) 44 700 6689
pernilla.malmstrom@k-rauta.fi