K-Rauta Naumanen

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 12 - 16
Maanantai - Perjantai
8 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
12 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 12 - 16
Maanantai - Perjantai
8 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
12 - 16

ProCenter

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Kaltimontie 4, 80100 Joensuu
puh. 050 311 2020 050 311 2020
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Naumanen Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Verkkolaskutusosoite:
Kauko E. Naumanen Oy
K-rauta Naumanen, Joensuu
verkkolaskutusosoite: 003720211913
välittäjän tunnus: 003708599126
Operaattori: Liaison Technologies

Paperiset laskut:
Kauko E. Naumanen Oy
K-rauta Naumanen, Joensuu
PL 126
40011 Heeros Palvelut

Henkilöstö

Matti Naumanen, kauppias
Rakennustarvike ja LVI
044 425 8620 044 425 8620
Arto Mustonen, rakentajapalvelu
044 425 8685 044 425 8685
arto.mustonen@k-rauta.fi
Sisustus ja kodin kalustaminen
044 425 8650 044 425 8650
Työväline
044 425 8660 044 425 8660
Maire Peltonen, keittiömyynti
050 446 8795 050 446 8795
maire.peltonen@k-rauta.fi
Piha ja puutarha
044 425 8670 044 425 8670
Noutopiha
044 425 8680 044 425 8680
Ville Parviainen, talomyynti
050 5871 985 050 5871 985
ville.parviainen@k-rauta.fi
Jani Reinikainen, yritysmyynti
050 401 8378 050 401 8378
jani.reinikainen@k-rauta.fi
Pasi Manninen, yritysmyynti
050 311 2040 050 311 2040
pasi.manninen@k-rauta.fi
Tuomo Kaskinen, yritysmyynti
044 425 8631 044 425 8631
tuomo.kaskinen@k-rauta.fi
Toni Turunen, yritysmyynti
050 311 2039 050 311 2039
tony.turunen@k-rauta.fi
Jukka Porkka, yritysmyynti
050 364 1686 050 364 1686
jukka.porkka@k-rauta.fi