K-Rauta Skanssi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

ProCenter

Avoinna tänään: 6:30 - 17
Maanantai - Perjantai
6:30 - 17
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Mustionkatu 1, 20750 Turku
puh. 02 2600 600 02 2600 600
Puheluhinnat määräytyvät kuluttajan liittymäsopimuksen mukaan.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Skanssi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Keskus / info
02 2600 600 02 2600 600
skanssi@k-rauta.fi
Sisustus
02 2600 629 02 2600 629
Rakennustarvike ja työvälineet
02 2600 659 02 2600 659
Puutarha
02 2600 669 02 2600 669
Kalusteet
02 2600 649 02 2600 649
Yritysmyynti
02 2600 689 02 2600 689
Jari Luotonen, myymäläpäällikkö
040 1451 500 040 1451 500
jari.luotonen@k-rauta.fi
Juha Huunonen, kauppias
02 2600 600 02 2600 600
juha.huunonen@k-rauta.fi
Jan Lindroos, myyntipäällikkö rakennustarvike, työväline, lvi
050 0220 004 050 0220 004
jan.lindroos@k-rauta.fi
Juha Luotonen, myyntipäällikkö, sisustus, kodinkaluste, puutarha
044 710 8627 044 710 8627
juha.luotonen@k-rauta.fi
Sami Wuorio, myyntipäällikkö pro center
044 7108 467 044 7108 467
sami.wuorio@k-rauta.fi
Tommi Rintala, pro center
044 7108 612 044 7108 612
tommi.rintala@k-rauta.fi
Lassi Simolin, pro center
050 3837 684 050 3837 684
lassi.simolin@k-rauta.fi
Magnus Huldin, pro center
044 7108 683 044 7108 683
magnus.huldin@k-rauta.fi
Jari Hallgren, projektimyynti
044 7108 610 044 7108 610
jari.hallgren@k-rauta.fi
Jari Yli-Suvanto, remonttipalvelu
044 710 8626 044 710 8626
jari.yli-suvanto@k-rauta.fi
Sini Raevaara, keittiömyynti
0447108625 0447108625
sini.raevaara@k-rauta.fi