K-Rauta Äimärautio

K-Rauta Äimärautio

Yhteystiedot

Äimätie 2, 90400 Oulu
puh. 085500500
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
7-20
9-16
10-16

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Anne Antikka, kauppias
050 555 7702
anne.antikka@k-rauta.fi
Jarmo Antikka, kauppias
050 092 7362
jarmo.antikka@k-rauta.fi
Arto Teppo, myymäläpäällikkö
044 7500 900
arto.teppo@k-rauta.fi
Info/vaihde
08 5500 500
oulu@k-rauta.fi
Esa Juntunen, rakennustarvike
050 9177 340
esa.juntunen@k-rauta.fi
Aleksi Kastelli, remonttimyynti
050 5600 016
aleksi.kastelli@k-rauta.fi
Jaakko Alakiuttu, rakentajapalvelu
050 3700 585
jaakko.alakiuttu@k-rauta.fi
Kai Kanniainen, sisustus
044 7500 882
kai.kanniainen@k-rauta.fi
Antti Husu, kalusteet ja valaisimet
050 3001 800
antti.husu@k-rauta.fi
Työväline
044 7500 903
Liisa Juola, piha ja puutarha
044 7500 890
puutarha.oulu@k-rauta.fi
Vesa Gallenius, yritysmyynti
050 5237 111
vesa.gallenius@k-rauta.fi
Tuomo Rantaniemi, konttoripäällikkö
050 5981 103
tuomo.rantaniemi@k-rauta.fi
Ilpo Bragge, talomyynti
0500 688418
ilpo.bragge@k-rauta.fi