K-Rauta Äimärautio

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
10 - 16
24.12 (Jouluaatto)
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
10 - 16
24.12 (Jouluaatto)
Suljettu

Yhteystiedot

Äimätie 2, 90400 Oulu
puh. 085500500 085500500
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Äimärautio Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Anne Antikka, kauppias
044 7500 909 044 7500 909
anne.antikka@k-rauta.fi
Jarmo Antikka, kauppias
050 092 7362 050 092 7362
jarmo.antikka@k-rauta.fi
Info/vaihde
08 5500 500 08 5500 500
oulu@k-rauta.fi
Arto Teppo, myymäläpäällikkö
044 7500 900 044 7500 900
arto.teppo@k-rauta.fi
Tuomo Rantaniemi, konttoripäällikkö
050 5981 103 050 5981 103
tuomo.rantaniemi@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu rakentaminen
044 7577 307 044 7577 307
Kari Hintsala, rakennustarvike
044 7577 789 044 7577 789
kari.hintsala@k-rauta.fi
Esa Juntunen, rakennustarvike
050 9177 340 050 9177 340
esa.juntunen@k-rauta.fi
Markku Kivimäki, rakennustarvike
044 7500 887 044 7500 887
markku.kivimaki@k-rauta.fi
Hannu Kukkola, rakennustarvike
044 7500 881 044 7500 881
hannu.kukkola@k-rauta.fi
Martti Pönkkö, rakennustarvike
050 5441 222 050 5441 222
martti.ponkko@k-rauta.fi
Merja Timonen, rakennustarvike
044 7500 883 044 7500 883
merja.timonen@k-rauta.fi
Kari Suoraniemi, rakennustarvike ja työväline
044 7577 300 044 7577 300
kari.suoraniemi@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu sisustaminen
044 7577 308 044 7577 308
Antti Husu, sisustaminen
050 3001 800 050 3001 800
antti.husu@k-rauta.fi
Pirkko Jokilehto, sisustaminen
044 7500 929 044 7500 929
pirkko.jokilehto@k-rauta.fi
Merja Manninen, sisustaminen
044 7500 902 044 7500 902
merja.manninen@k-rauta.fi
Heli Moilanen, sisustaminen
044 7500 886 044 7500 886
heli.moilanen@k-rauta.fi
Kari Oksanen, sisustaminen
044 7500 884 044 7500 884
kari.oksanen@k-rauta.fi
Tomi Syngelmä, sisustaminen
044 7500 885 044 7500 885
tomi.syngelma@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu työväline
044 7577 309 044 7577 309
Liisa Juola, piha ja puutarha
044 7500 890 044 7500 890
puutarha.oulu@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu yritysmyynti
044 7577 311 044 7577 311
Tomi Alikoski, yritysmyynti
044 7500 919 044 7500 919
tomi.alikoski@k-rauta.fi
Vesa Gallenius, yritysmyynti
050 5237 111 050 5237 111
vesa.gallenius@k-rauta.fi
Mikko Mäkinen, yritysmyynti
044 7500 914 044 7500 914
mikko.makinen@k-rauta.fi
Ilkka Parkkila, yritysmyynti
044 7500 906 044 7500 906
ilkka.parkkila@k-rauta.fi
Rauli Seppänen, yritysmyynti
044 7500 889 044 7500 889
rauli.seppanen@k-rauta.fi
Pekka Sipilä, yritysmyynti
050 5981 104 050 5981 104
pekka.sipila@k-rauta.fi
Ilpo Bragge, talomyynti
0500 688418 0500 688418
ilpo.bragge@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu asennuspalvelu
044 5500 931 044 5500 931
Pekka Ojala, asennuspalvelu
044 7500 905 044 7500 905
pekka.ojala@k-rauta.fi
Aleksi Kastelli, asennuspalvelu
050 5600 016 050 5600 016
aleksi.kastelli@k-rauta.fi
Kai Kanniainen, keittiösuunnittelu
044 7500 882 044 7500 882
kai.kanniainen@k-rauta.fi
Jaakko Alakiuttu, rakennuspalvelu, projektimyynti, lvi
050 3700 585 050 3700 585
jaakko.alakiuttu@k-rauta.fi
Jyrki Jokela, rakennuspalvelu, projektimyynti
050 5673 345 050 5673 345
jyrki.jokela@k-rauta.fi
Perttu Kummala, ostaja, sisustus ja kodin kalusteet
044 7500 904 044 7500 904
perttu.kummala@k-rauta.fi
Jani Jaurakkajärvi, ostaja, rakennustarvikkeet, puutavara, lvi
050 5463 281 050 5463 281
jani.jaurakkajarvi@k-rauta.fi
Tuukka Kiiveri, ostaja, työvälineet, piha ja puutarha
044 7500 888 044 7500 888
tuukka.kiiveri@k-rauta.fi
Minna Sarkkinen, markkinointi
044 7500 908 044 7500 908
markkinointi.oulu@k-rauta.fi
Laskutus
044 7500 898 044 7500 898
Tiina Vanhala, kassavastaava
044 7500 915 044 7500 915
tiina.vanhala@k-rauta.fi
Veikko Pyykkönen, logistiikkapäällikkö
050 5981 105 050 5981 105
veikko.pyykkonen@k-rauta.fi
Jouni Ervasti, lähijakelu
044 7500 893 044 7500 893
jouni.ervasti@k-rauta.fi
Toni Malinen, suuntakuormat ja Kemi
044 7500 916 044 7500 916
toni.malinen@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu noutopiha
044 7577 312 044 7577 312
Tavaran vastaanotto
044 7500 891 044 7500 891
Sisäkerääjä
044 7500 901 044 7500 901
Matti Juutinen, pikarahti palvelu
044 7500 928 044 7500 928
matti.juutinen@k-rauta.fi