K-Rauta Alajärvi

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
8 - 14
Sunnuntai
Suljettu
21.6 (Juhannusaatto)
Suljettu
22.6 (Juhannuspäivä)
Suljettu

RAUTA-AHMA OY

Yhteystiedot

Alajärventie 14, 62900 Alajärvi
puh. (06) 557 2524 (06) 557 2524
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Alajärvi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi ja noudettavaksi sopimuksen mukaan. Tarvittaessa kuljetamme tuotteet omalla paketti- tai kuorma-autolla. Lainaamme myös kuomullista peräkärryä, meiltä ostettujen tuotteiden kotiin kuljetukseen.

Henkilöstö

Matti Ahonen, kauppias, rakennustarvike
040 045 5482 040 045 5482
Kesälomalla: 17.06.-07.07.19
matti.j.ahonen@k-rauta.fi
Markku Leppäkangas, rakennustarvike
044 757 2525 044 757 2525
Kesälomalla: 08.07.-28.07.19
markku.leppakangas@k-rauta.fi
Olli Rintala, rakennustarvike
044 757 2536 044 757 2536
Kesälomalla: 29.07.-18.08.19
olli.rintala@k-rauta.fi
Harri Ketola, rakennustarvike
050 511 1118 050 511 1118
Kesälomalla: 19.08.-08.09.19
harri.ketola@k-rauta.fi
Pentti Pitkänen, työkalu, pienrauta
044 757 2526 044 757 2526
Kesälomalla: 10.06.-23.06.19, 09.-15.09.19
pentti.pitkanen@k-rauta.fi
Tero Korkea-aho, LVI
044 757 2537 044 757 2537
Kesälomalla: 20.05.-08.06.19
tero.korkea-aho@k-rauta.fi
Ilkka Yliaho, LVI
044 757 2533 044 757 2533
Kesälomalla: 22.07.-11.08.19, 16.-15.09.19
ilkka.yliaho@k-rauta.fi
Risto Männikkö, sisustus
044 757 2532 044 757 2532
Kesälomalla: 29.07.-18.08.19
risto.mannikko@k-rauta.fi
Taru Winter, sisustus
044 757 2535 044 757 2535
Kesälomalla: 17.06.-07.07.19
taru.winter@k-rauta.fi
Heli Hokkanen, sisustus
044 757 2531 044 757 2531
Kesälomalla: 08.07.-28.07.19
heli.hokkanen@k-rauta.fi
Anne Tuomisto, kauppias, kodinkone, konttori
040 775 8984 040 775 8984
Kesälomalla: 18.06.-14.07.19
anne.tuomisto@k-rauta.fi
Teija Pesu, kodinkone, kassa
044 757 2529 044 757 2529
Kesälomalla: 03.06.-23.06.19
teija.pesu@k-rauta.fi
Pia Vallivaara, kassa, konttori
044 757 2534 044 757 2534
Kesälomalla: 18.07.-08.08.19
pia.vallivaara@k-rauta.fi
Marko Svan, varastopäällikkö
050 576 7259 050 576 7259
Kesälomalla: 15.07.-04.08.19
marko.svan@k-rauta.fi
Verkkolaskuosoite Rauta-Ahma Oy / K-Rauta Alajärvi
Verkkolaskuosoite: 00371914246303 Verkkolaskuosoite: 00371914246303
Välittäjäntunnus: E204503 Operaattori: OpusCapita Solutions Oy
Paperiset laskut Rauta-Ahma Oy / K-Rauta Alajärvi
Alajärventie 14 Alajärventie 14
62900 Alajärvi