K-Rauta Espoon keskus

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 10 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18
1.5 (Vappu)
10 - 18

Yhteystiedot

Nimismiehenpelto 3, 02770 Espoo
puh. 09 348 381
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Espoon keskus Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Rakennustarvikkeet
09 348 38 291
rakennustarvike.espoo@k-rauta.fi
Ammattiasiakasmyynti
09 348 38 292
Kalustemyynti
09 348 38 293
Sisustus
09 348 38 294
sisustus.espoo@k-rauta.fi
Piha ja puutarha
09 348 38 296
piha.espoo@k-rauta.fi
Työväline
09 348 38 297
tyovaline.espoo@k-rauta.fi
Logistiikka
09 348 38 298
Ulkomyymälä
09 348 38 299
Toni Österberg, keittiömyynti
050 545 9837
toni.osterberg@petrakeittiot.fi
Jorma Behm, keittiömyynti
044 0277 303
jorma.behm@petrakeittiot.fi
Mia Holi, talomyynti
040 530 3597
mia.holi@k-rauta.fi
Petri Friman, Ammattiasiakasmyynti
09 348 38 214
petri.friman@k-rauta.fi
Veli-Pekka Saari, Ammattiasiakasmyynti
09 348 38 215
vellu.saari@k-rauta.fi
Roger Westerlund, Ammattiasiakasmyynti
09 348 38 216
roger.westerlund@k-rauta.fi
Janne Lehtoaho, Ammattiasiakasmyynti
09 348 38 237
janne.lehtoaho@k-rauta.fi
Georg Falck, Myyntipäällikkö Työväline ja puutarha & valaistus
09 348 38 226
georg.falck@k-rauta.fi
Jari Laakso, Myyntipäällikkö Rakennustarvike & LVI
09 348 38 206
jari.laakso@k-rauta.fi
Matti Kättö, Myyntipäällikkö Rakennustarvike & LVI
09 348 38 230
matti.katto@k-rauta.fi
Petteri Pitkänen, Myyntipäällikkö Sisustus ja kodin kalustaminen
09 348 38 253
petteri.pitkanen@k-rauta.fi
Antti Hiilesniemi, Kauppias
09 348 381
antti.hiilesniemi@k-rauta.fi
Jari Niskanen, Myymäläpäällikkö
09 348 38 227
jari.t.niskanen@k-rauta.fi
Eija Hiilesniemi, Talous
09 348 38 282
eija.hiilesniemi@k-rauta.fi
Riitta Järvenpää, Asiakastilit
09 348 38 283
riitta.jarvenpaa@k-rauta.fi
Stiina Komi, Kalustemyynti tiiminvetäjä
09 348 38 204
stiina.komi@k-rauta.fi
Reetta Karri, Kalustemyynti
09 348 38 239
reetta.karri@k-rauta.fi
Eija Kiikeri, Kalustemyynti
09 348 38 246
eija.kiikeri@k-rauta.fi
Jussi Pöyhönen, Sisustusmyynti tiiminvetäjä
09 348 38 238
jussi.poyhonen@k-rauta.fi
Marjon Kauppinen, Piha & puutarha ja valaistus & sähkö tiiminvetäjä
09 348 38 243
marjon.kauppinen@k-rauta.fi
Tommi Pätäri, Työväline ja pienrauta tiiminvetäjä
09 348 38 203
tommi.patari@k-rauta.fi
Esko Tenho, Rakennustarvike & LVI tiiminvetäjä
09 348 38 225
esko.tenho@k-rauta.fi
Simo Eerola, Rakennustarvike & LVI
09 348 38 217
simo.eerola@k-rauta.fi
Juha Palin, Rakennustarvike & LVI
09 348 38 269
juha.palin@k-rauta.fi
Panu Laasanen, Rakennustarvike & LVI
09 348 38 217
panu.laasanen@k-rauta.fi
Timo Miinala, Ulkomyymälä tiiminvetäjä
09 348 38 278
timo.miinala@k-rauta.fi