K-Rauta Espoon keskus

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Yhteystiedot

Nimismiehenpelto 3, 02770 Espoo
puh. 09 348 381 09 348 381
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Espoon keskus Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Ammattiasiakasmyynti
09 348 38 292 09 348 38 292
Kalustemyynti
09 348 38 293 09 348 38 293
Piha ja puutarha
09 348 38 296
piha.espoo@k-rauta.fi
Työväline
09 348 38 297
tyovaline.espoo@k-rauta.fi
Logistiikka
09 348 38 298 09 348 38 298
Ulkomyymälä
09 348 38 299 09 348 38 299
Petri Friman, Pro Center Espoon keskus
09 348 38 214 09 348 38 214
petri.friman@k-rauta.fi
Veli-Pekka Saari, Pro Center Espoon keskus
09 348 38 215 09 348 38 215
vellu.saari@k-rauta.fi
Roger Westerlund, Pro Center Espoon keskus
09 348 38 216 09 348 38 216
roger.westerlund@k-rauta.fi
Panu Laasanen, Pro Center Espoon keskus
09 348 38 237 09 348 38 237
panu.laasanen@k-rauta.fi
Simo Eerola, Rakennustarvike & LVI
09 348 38 217 09 348 38 217
simo.eerola@k-rauta.fi
Juha Palin, Rakennustarvike & LVI
09 348 38 269 09 348 38 269
juha.palin@k-rauta.fi
Jorma Behm, keittiömyynti
044 0277 303 044 0277 303
jorma.behm@petrakeittiot.fi
Eija Kiikeri, Kalustemyynti
09 348 38 246 09 348 38 246
eija.kiikeri@k-rauta.fi
Mia Holi, talomyynti
040 530 3597 040 530 3597
mia.holi@k-rauta.fi
Mika Hiilesniemi, Piha & puutarha ja valaistus & sähkö tiiminvetäjä
09 348 38 209 09 348 38 209
mika.hiilesniemi@k-rauta.fi
Tommi Pätäri, Työväline ja pienrauta tiiminvetäjä
09 348 38 203 09 348 38 203
tommi.patari@k-rauta.fi
Timo Miinala, Ulkomyymälä tiiminvetäjä
09 348 38 278 09 348 38 278
timo.miinala@k-rauta.fi
Georg Falck, Myyntipäällikkö Työväline ja puutarha & valaistus
09 348 38 226 09 348 38 226
georg.falck@k-rauta.fi
Esko Tenho, Myyntipäällikkö Sisustus & Kodin kalustaminen
09 348 38 225 09 348 38 225
esko.tenho@k-rauta.fi
Henri Thilman, Myyntipäällikkö Rakennustarvikkeet & LVI
09 348 38 258 09 348 38 258
henri.thilman@k-rauta.fi
Riitta Järvenpää, Asiakastilit
09 348 38 283 09 348 38 283
riitta.jarvenpaa@k-rauta.fi
Eija Hiilesniemi, Talous
09 348 38 282 09 348 38 282
eija.hiilesniemi@k-rauta.fi
Antti Hiilesniemi, Kauppias
09 348 381 09 348 381
antti.hiilesniemi@k-rauta.fi