K-Rauta K-maatalous Forssa

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
8 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Lepistönkatu 1, 30100 Forssa
puh. (03) 424 0500
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta K-maatalous Forssa Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Seppo Levokoski, Kauppias
(03) 424 0530
seppo.levokoski@k-rauta.fi
Mika Vähämäki, Rakennustarvike
(03) 424 0543
mika.vahamaki@k-rauta.fi
Juha Ojansuu, Rakennustarvike
(03) 424 0525
juha.ojansuu@k-rauta.fi
Jari-Pekka Haakana, Rakennustarvike
(03) 424 0531
jari-pekka.haakana@k-rauta.fi
Kari Kantonen, Rakennustarvike
(03) 424 0545
kari.kantonen@k-rauta.fi
Matti Kivistö, Yritysmyynti, Työväline
(03) 424 0552
matti.kivisto@k-rauta.fi
Timo Mäntylä, Yritysmyynti
(03) 424 0538
timo.mantyla@k-rauta.fi
Paul Böckerman, Yritysmyynti, Sisustus
(03) 424 0529
paul.bockerman@k-rauta.fi
Pertti Niemelä, Sisustus
(03) 424 0544
pertti.niemela@k-rauta.fi
Irma Laine,         Sisustus
(03) 424 0541
irma.k.laine@k-rauta.fi
Virpi Into,           Sisustus, Sisustussuunnittelu
(03) 424 0510
virpi.into@k-rauta.fi
Saila Puuronen, Sisustussuunnittelu, Noblessa -keittiöt
(03) 424 0535
saila.puuronen@k-rauta.fi
Minna Sundberg, Noblessa -keittiöt
(03) 424 0554
minna.sundberg@k-rauta.fi
Anniina Levokoski, Markkinointi,        Piha ja puutarha
(03) 424 0550
anniina.levokoski@k-rauta.fi
Marianne Tehi, Konttori
(03) 424 0527
marianne.tehi@k-rauta.fi
Anja Skyttälä, Konttori
(03) 424 0536
anja.skyttala@k-rauta.fi
Eija Heikkilä, Kassa
Pasi Lehmijoki, Varasto
(03) 424 0526
pasi.lehmijoki@k-rauta.fi
Timo Jokinen, Varasto
(03) 424 0553
Ari Kalliokanta, Varasto
(03) 424 0537
Juho Pura,      Ramirent
(03) 424 0549
Päivi Vuori, Talomyynti
(03) 424 0548
040 522 0665
paivi.vuori@omakotitalo.net
Ilkka Vuori, Talomyynti
(03) 424 0560
040 546 2187
ilkka.vuori@omakotitalo.net
Kalle Vaari, Peltiseppä
(03) 424 0561