K-Rauta Hankasalmi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 17
Maanantai - Perjantai
7 - 17
Lauantai
7 - 14
Sunnuntai
Suljettu
24.12 (Jouluaatto)
Suljettu
25.12 (Joulupäivä)
Suljettu
26.12 (Tapaninpäivä)
Suljettu
29.12 (Lauantai 29.12.)
7 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai - Perjantai
8 - 17
Lauantai
8 - 14
Sunnuntai
Suljettu
24.12 (Jouluaatto)
Suljettu
25.12 (Joulupäivä)
Suljettu
26.12 (Tapaninpäivä)
Suljettu
29.12 (Lauantai 29.12.)
Suljettu

Yhteystiedot

Keskustie 24, 41520 Hankasalmi
puh. 014 44 1111 014 44 1111
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Hankasalmi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

 

Halutessasi keräämme tilaamasi tavarat valmiiksi noudettavaksi. Tuotteesi ovat silloin helposti haettavissa noutovarastostamme. Kuljetamme tilauksen tarvittaessa työmaalle. Tilaa netistä ja nouda kaupasta - palvelu nyt myös käytössä!

 

Henkilöstö

Arvo Kauppinen, kauppias, maatalous
014 44 1111 014 44 1111
0500 643 381
arvo.kauppinen@k-rauta.fi
Kirsti Kauppinen, kauppias, sisustus, piha- ja puutarha
014 44 1111 014 44 1111
050 382 0196
kirsti.kauppinen@k-rauta.fi
Jarmo Kauppinen, myymälävastaava, rakennustarvike, työväline, koneet
014 44 1111 014 44 1111
050 382 0191
jarmo.kauppinen@k-rauta.fi
Mika Hänninen, rakennustarvike, talotekniikka
014 44 1111 014 44 1111
050 382 0197
mika.hanninen@k-rauta.fi
Jaakko Minkkinen, työväline, LVI
014 44 1111 014 44 1111
040 581 4089
jaakko.minkkinen@k-rauta.fi
Petri Roiha, pienrauta, LVIS
014 44 1111 014 44 1111
040 536 6906
petri.roiha@k-rauta.fi
Tapani Iivarinen, toimisto,laskutus
014 44 1111 014 44 1111
044 071 9745
tapani.iivarinen@k-rauta.fi
Jouni Kauppinen, logistiikka, myynti
014 44 1111 014 44 1111
hankasalmi@k-rauta.fi