K-Rauta Joutsa

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 17
Maanantai - Perjantai
7 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 17
Maanantai - Perjantai
7 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Rautia Joutsa

Yhteystiedot

Jousitie 2, 19650 Joutsa
puh. 020 742 9930
Puhelun hinta max. 8,8 snt/min. Matkapuhelinnumeroihin soittamisen hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Joutsa Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Juha Simola, Kauppias
0500 493 745
juha.simola@k-rauta.fi
Ari Uusitalo, Tiiminvetäjä, Työvälineet
040 8407 689
ari.uusitalo@k-rauta.fi
Timo Salmela, Rakennustarvikkeet
020 7429 935
timo.salmela@k-rauta.fi
Antti Leppänen, Sisustus, Maalit
020 7429 934
antti.leppanen@k-rauta.fi
Teija Hyysti, Kodinkoneet, Sisustus
020 7429 932
teija.hyysti@k-rauta.fi
Tiina Liukkonen, Piha ja puutarha
020 7429 936
tiina.liukkonen@k-rauta.fi
Harri Järvinen, Maatalous, Kuljetus
020 7429 931
harri.jarvinen@k-rauta.fi
Tuula Lintunen, Konttoristi
020 7429 933
tuula.lintunen@k-rauta.fi