K-Rauta Kajaani

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: ei saatavilla!
Maanantai - Perjantai
Ei saatavilla!
Lauantai
Ei saatavilla!
Sunnuntai
Ei saatavilla!
1.5 (Vappu)
Suljettu

Yhteystiedot

Kehräämöntie 24, 87400 Kajaani
puh. 08 633 170
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. Fax. 08 626 645
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kajaani Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Irma Oikarinen, kauppias
040 538 0691
irma.oikarinen@k-rauta.fi
Teuvo Oikarinen, kauppias, asennuspalvelu
050 386 9922
08 626 083 (faksi)
teuvo.oikarinen@k-rauta.fi
Rakennustarvike
044 063 3100
08 626 496 (faksi)
Sami Heinonen, rakennustarvike, osastopäällikkö
044 063 3237
sami.heinonen@k-rauta.fi
Työväline
044 0633 102
Sami Heinonen, työväline, osastopäällikkö
044 063 3237
sami.heinonen@k-rauta.fi
Merja Korhonen, piha ja puutarha
044 063 3225
merja.korhonen@k-rauta.fi
Anu Rantanen, piha ja puutarha
044 063 3216
anu.rantanen@k-rauta.fi
Ulkomyymälä
044 0633104
kajaani.ulkomyymala@k-rauta.fi
Jukka Ollikainen, ulkomyymälä, varastopäällikkö
044 063 3218
jukka.ollikainen@k-rauta.fi
Hellevi Kyllönen, tavaran vastaanotto
044 063 3205
hellevi.kyllonen@k-rauta.fi
Tarmo Kaikkonen, talomyynti
050 555 7701
tarmo.kaikkonen@k-rauta.fi
Veronica Tervo, export to Russia
+358 50 3869 923 (tel.)
+358 8 626 645 (fax)
veronica.tervo@k-rauta.fi
Matti Murtoperä, ammattiasiakasmyynti
050 386 9919
matti.murtopera@k-rauta.fi
Toni Leinonen, ammattiasiakasmyynti
050 386 9918
toni.leinonen@k-rauta.fi
Konttori ja laskutus
08 633 170
08 626 645 (faksi)
Eija Mäki, konttori
044 063 3217
eija.maki@k-rauta.fi
Jaana Sorsa, ostaja
044 063 3227
jaana.sorsa@k-rauta.fi