K-Rauta Kajaani

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 15
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 9 - 15
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

ProCenter

Avoinna tänään: 9 - 15
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Kehräämöntie 24, 87400 Kajaani
puh. 08 633 170 08 633 170
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. Fax. 08 626 645
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kajaani Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Elsi Ylitalo, keittiö- ja kalustemyynti
044 063 3404 044 063 3404
elsi.ylitalo@k-rauta.fi
Irma Torkkola, sisustaminen/kodin kalustaminen, osastopäällikkö
044 063 3211 044 063 3211
irma.torkkola@k-rauta.fi
Atso Väyrynen, sisustus
044 063 3228 044 063 3228
atso.vayrynen@k-rauta.fi
Jari Lappalainen, työväline & sisustus
044 0633 214 044 0633 214
jari.lappalainen@k-rauta.fi
Sami Heinonen, rakennustarvike ja työväline, osastopäällikkö
044 063 3237 044 063 3237
sami.heinonen@k-rauta.fi
Juhani Elfving, Rakennustarvike
044 0633 207 044 0633 207
juhani.elfving@k-rauta.fi
Merja Korhonen, piha ja puutarha
044 063 3225 044 063 3225
merja.korhonen@k-rauta.fi
Jukka Ollikainen, ulkomyymälä, varastopäällikkö
044 063 3218 044 063 3218
jukka.ollikainen@k-rauta.fi
Hellevi Kyllönen, tavaran vastaanotto
044 063 3205 044 063 3205
hellevi.kyllonen@k-rauta.fi
Toni Leinonen, ammattiasiakasmyynti
050 386 9918 050 386 9918
toni.leinonen@k-rauta.fi
Matti Murtoperä, ammattiasiakasmyynti
050 386 9919 050 386 9919
matti.murtopera@k-rauta.fi
Veronica Tervo, export to Russia
+358 50 3869 923 (tel.) +358 50 3869 923 (tel.)
+358 8 626 645 (fax)
veronica.tervo@k-rauta.fi
Konttori ja laskutus
08 633 170 08 633 170
08 626 645 (faksi)
Eija Mäki, konttori & asiakastilit
044 063 3217 044 063 3217
eija.maki@k-rauta.fi
Jaana Sorsa, ostaja
044 063 3227 044 063 3227
jaana.sorsa@k-rauta.fi
Antton Rossi, kauppias
040 214 8666 040 214 8666
antton.rossi@k-rauta.fi