K-Rauta Kajaani

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

ProCenter

Avoinna tänään: 7 - 19
Maanantai - Perjantai
7 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Kehräämöntie 24, 87400 Kajaani
puh. 08 633 170 08 633 170
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. Fax. 08 626 645
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kajaani Facebook

Kauppias tiedottaa

Hyvät Asiakkaat! Ti 5.12.17 suljemme poikkeuksellisesti jo klo 17.30. Itsenäisyyspäivänä kauppa on suljettu.Hyvää Itsenäisyyspäivää Suomi 100 vuotta - kaikille!

Henkilöstö

Irma Oikarinen, kauppias
040 538 0691 040 538 0691
irma.oikarinen@k-rauta.fi
Teuvo Oikarinen, kauppias
050 386 9922 050 386 9922
08 626 083 (faksi)
teuvo.oikarinen@k-rauta.fi
Rakennustarvike
044 063 3100 044 063 3100
08 626 496 (faksi)
Sami Heinonen, rakennustarvike ja työväline, osastopäällikkö
044 063 3237 044 063 3237
sami.heinonen@k-rauta.fi
Työväline
044 0633 102 044 0633 102
Irma Torkkola, sisustaminen/kodin kalustaminen, osastopäällikkö
044 063 3211 044 063 3211
irma.torkkola@k-rauta.fi
Merja Korhonen, piha ja puutarha
044 063 3225 044 063 3225
merja.korhonen@k-rauta.fi
Jukka Ollikainen, ulkomyymälä, varastopäällikkö
044 063 3218 044 063 3218
jukka.ollikainen@k-rauta.fi
Hellevi Kyllönen, tavaran vastaanotto
044 063 3205 044 063 3205
hellevi.kyllonen@k-rauta.fi
Veronica Tervo, export to Russia
+358 50 3869 923 (tel.) +358 50 3869 923 (tel.)
+358 8 626 645 (fax)
veronica.tervo@k-rauta.fi
Matti Murtoperä, ammattiasiakasmyynti
050 386 9919 050 386 9919
matti.murtopera@k-rauta.fi
Toni Leinonen, ammattiasiakasmyynti
050 386 9918 050 386 9918
toni.leinonen@k-rauta.fi
Konttori ja laskutus
08 633 170 08 633 170
08 626 645 (faksi)
Eija Mäki, konttori
044 063 3217 044 063 3217
eija.maki@k-rauta.fi
Jaana Sorsa, ostaja
044 063 3227 044 063 3227
jaana.sorsa@k-rauta.fi