K-Rauta Karkkila

K-Rauta Karkkila

Yhteystiedot

Yrittäjäntie 24, 03600 Karkkila
puh. 020 7552 500
Fax: 020 7552 540

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8-18
9-14
Suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

www.vleino.fi

 

Henkilöstö

Juha Leppänen, kauppias
Teemu Janger, rakennustarvike
0400 962 599
v.leino@k-rauta.fi
Petri Palonen, rakennustarvike
040 710 4633
petri.palonen@k-rauta.fi
Tapani Salin, rakennustarvike-ja LVI
040 710 4643
tapani.salin@k-rauta.fi
Mika Teivonen, työväline
040 710 4638
mika.teivonen@k-rauta.fi
Jussi Muurainen, sisustus- ja LVI
040 710 4635
jussi.muurainen@k-rauta.fi
Leila Ronkainen, sisustus
040 710 4637
leila.ronkainen@k-rauta.fi
Mari Lehto, puutarha- ja maatalous
040 710 4646
mari.lehto@k-rauta.fi