K-Rauta Karkkila

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Yrittäjäntie 24, 03600 Karkkila
puh. 020 7552 500 020 7552 500
www.vleino.fi
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Karkkila Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

www.vleino.fi

 

Henkilöstö

Juha Leppänen, kauppias
040 710 4608
juha.leppanen@k-rauta.fi
Anne Leppänen, kauppias
040 577 3386 040 577 3386
anne.leppanen@k-rauta.fi
Mikko Leppänen, logistiikka
0400 361 835 0400 361 835
mikko.leppanen@k-rauta.fi
Pekka Leppänen, yritysmyynti, rakennustarvike
040 710 4634 040 710 4634
pekka.leppanen@k-rauta.fi
Tapani Salin, yritysmyynti
040 710 4643 040 710 4643
tapani.salin@k-rauta.fi
Petri Palonen, yritysmyynti, rakennustarvike
040 710 4633 040 710 4633
petri.palonen@k-rauta.fi
Teemu Janger, rakennustarvike
0400 962 599 0400 962 599
teemu.janger@k-rauta.fi
Mika Teivonen, työväline
040 710 4638 040 710 4638
mika.teivonen@k-rauta.fi
Jussi Muurainen, sisustus, LVI ja sähkö
040 710 4635 040 710 4635
jussi.muurainen@k-rauta.fi
Leila Ronkainen, sisustaminen
040 710 4637 040 710 4637
leila.ronkainen@k-rauta.fi
Laura Rinkinen, piha ja puutarha, rehut-ja eläintarvikkeet
040 710 4627 040 710 4627
laura.rinkinen@k-rauta.fi
Heidi Hänninen, piha ja puutarha, markkinointi
040 710 4867 040 710 4867
heidi.hanninen@k-rauta.fi
Irene Sirviö, kassapalvelut
040 710 4628 040 710 4628
v.leino@k-rauta.fi
Anne Nummenranta, laskutus ja myyntireskontra
040 184 8351 040 184 8351
anne.nummenranta@k-rauta.fi
Sirpa Kuparinen, ostoreskontra
040 710 4616 040 710 4616
sirpa.kuparinen@k-rauta.fi
Lasse Teinilä, varastopalvelut
040 710 4636 040 710 4636
v.leino@k-rauta.fi