K-Rauta Kauhajoki

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai - Perjantai
8 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai - Perjantai
8 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Savikyläntie 15, 61800 Kauhajoki
puh. 020 7562 420 020 7562 420
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kauhajoki Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Juha Happonen, Kauppias
040 5493475 040 5493475
juha.happonen@k-rauta.fi
Saija Happonen, Kauppias
044 0404321 044 0404321
saija.happonen@k-rauta.fi
Kari Pihlajaviita, Yritysmyynti/Rakennustarvike
040 7178003 040 7178003
kari.pihlajaviita@k-rauta.fi
Jani Ketoja, LVI/Rakennustarvike
040 7513956 040 7513956
jani.ketoja@k-rauta.fi
Jani Jyllilä, Työväline/Pienrauta
040 8680474 040 8680474
jani.jyllila@k-rauta.fi
Anu Järviharju, Sisustus ja  kodinkalustaminen
040 7513983 040 7513983
anu.jarviharju@k-rauta.fi
Marko Niemeläinen, Sisustus
044 5510460 044 5510460
marko.niemelainen@k-rauta.fi
Pirjo Mukkala, Piha ja puutarha
040 8680473 040 8680473
pirjo.mukkala@k-rauta.fi
Ismo Aho, Varasto
050 4096819 050 4096819
ismo.aho@k-rauta.fi
Sanna-Mari Vakkuri, Taloushallinto/Laskutus
050 5634448 050 5634448
sanna-mari.vakkuri@k-rauta.fi