K-Rauta Kauhava

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 9 - 17
Maanantai
9 - 17
Tiistai
9 - 17
Keskiviikko
9 - 17
Torstai
9 - 17
Perjantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Heimolankuja 9, 62200 Kauhava
puh. 01023 56849 01023 56849
Verkkokauppaan liittyvät tiedustelut numeroon 050 310 1273, jossa puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. 010-alkuisiin numeroihin soittaminen maksaa kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min ja matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kauhava Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Mika Erkinheimo, Kauppias
mika.erkinheimo@k-rauta.fi
Tero Erkinheimo, All inqueries/claims and request for quotations
040 500 7848 040 500 7848
tero.erkinheimo@k-rauta.fi
Reino Rintala, Rakennustarvike/Varasto ja kuljetuspalvelu
040 570 8481 040 570 8481
reino.rintala@k-rauta.fi
Niko Honkanen, Rakennustarvike/Työväline/Pienrauta
040 570 0298 040 570 0298
niko.honkanen@k-rauta.fi
Henna Mikkonen, Sisustus ja kodin kalustus/Piha ja puutarha
050 5647232 050 5647232
henna.mikkonen@k-rauta.fi
Tuija Nikkari, Kassa ja laskutus
050 310 1273 050 310 1273
tuija.nikkari@k-rauta.fi
Virpi Ollila, Piha ja Puutarha
050 407 8626 050 407 8626
virpi.ollila@k-rauta.fi