K-Rauta Kaukajärvi

K-Rauta Kaukajärvi

Yhteystiedot

Juvankatu 4, 33710 Tampere
puh. 020 7630 880
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
6.30 - 19.00
9.00 - 16.00
11.00 - 16.00

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Keijo Numminen, kauppias
040 738 0344
0207630880
keijo.numminen@k-rauta.fi
Rakennustarvike
0207 630 881
rakennustarvike.tampere@k-rauta.fi
Sisustus ja kodin kalustaminen
0207630882
sisustus.tampere@k-rauta.fi
Työväline/Piha ja puutarha
0207630881
tyovaline.tampere@k-rauta.fi
Huoneistoremontit ja pienasennukset
0207 630881
050 4077880
rakennustarvike.tampere@k-rauta.fi
Mikko Vatanen, yritysmyynti
040 551 9431
0207 630 884
mikko.vatanen@k-rauta.fi
Teemu Toukonen, yritysmyynti
050 560 7984
0207 630 884
teemu.toukonen@k-rauta.fi
Tommi Alanen, yritysmyynti
0400 876 162
0207630884
tommi.alanen@k-rauta.fi
Juha Peltonummi, yritysmyynti
0400 897 344
Eero Seppä, Varasto/Kuljetuspalvelu
0207 630 885
0400 897348
eero.seppa@k-rauta.fi
Anu Järvinen, laskutus
0400 897339
anu.jarvinen@k-rauta.fi