K-Rauta Kaukajärvi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 6:30 - 19
Maanantai - Perjantai
6:30 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
11 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 6:30 - 19
Maanantai - Perjantai
6:30 - 19
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
11 - 16

ProCenter

Avoinna tänään: 6:30 - 16
Maanantai - Perjantai
6:30 - 16
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Juvankatu 4, 33710 Tampere
puh. 020 7630 880 020 7630 880
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kaukajärvi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Rakennustarvike
020 7630 882 020 7630 882
Sisustus / Kodin kalustaminen
020 7630 882 020 7630 882
Työväline / Piha ja puutarha
020 7630 882 020 7630 882
Varasto / Kuljetuspalvelu
020 7630 885 020 7630 885
Jonna Varis, Remonttimyynti & Keittiömyynti
0400 897 346 0400 897 346
jonna.varis@k-rauta.fi
Mikko Virtanen, Rakennustarvike & Työväline
040 172 6626 040 172 6626
mikko.virtanen@k-rauta.fi
Kaj Lemmetyinen, Työväline & Piha ja puutarha
0400 897 347 0400 897 347
kaj.lemmetyinen@k-rauta.fi
Heidi Korpi, Sisustus
020 7630 882 020 7630 882
heidi.korpi@k-rauta.fi
Heini Lipponen, Sisustus
020 7630 882 020 7630 882
heini.lipponen@k-rauta.fi
Teemu Toimela, Yritysmyynti
0400 897 367 0400 897 367
teemu.toimela@k-rauta.fi
Mila Rautio, Yritysmyynti
0400 897 345 0400 897 345
mila.rautio@k-rauta.fi
Tommi Alanen, Yritysmyynti
0400 876 162 0400 876 162
tommi.alanen@k-rauta.fi
Rainer Niutanen, Yritysmyynti sisustus
040 540 4586 040 540 4586
rainer.niutanen@k-rauta.fi
Eero Seppä, Varastopäällikkö
0400 897 348
eero.seppa@k-rauta.fi
Jesse Hakkarainen, Varasto
0400 897 349 0400 897 349
jesse.hakkarainen@k-rauta.fi
Tomi Kivistö, Varasto
0400 897 350 0400 897 350
tomi.kivisto@k-rauta.fi
Anna-Maija Salonen, Kassa
020 7630 880 020 7630 880
anna-maija.salonen@k-rauta.fi
Ilona Korhonen, Kassa
020 7630 880 020 7630 880
ilona.korhonen@k-rauta.fi
Anu Järvinen, Toimisto & Laskutus
0400 897 339 0400 897 339
anu.jarvinen@k-rauta.fi
Heidi Moisio, Myymäläpäällikkö
040 520 9901 040 520 9901
heidi.moisio@k-rauta.fi
Tuomas Pajala, Myymäläjohtaja
040 900 3277 040 900 3277
tuomas.pajala@k-rauta.fi