K-Rauta Kaustinen

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 14
Maanantai - Perjantai
7 - 17
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Kaustisen Kauppakeskus Oy

Yhteystiedot

Teerijärventie 40, 69600 Kaustinen
puh. 020 1986 024 020 1986 024
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kaustinen Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Ilkka Jylhä, rakennustarvikemyynti
040 557 7848 040 557 7848
020 198 6020
ilkka.jylha@k-rauta.fi
Mika Suomela, ammattiasiakasmyynti
040 531 6525 040 531 6525
mika.suomela@k-rauta.fi
Jaakko Kuja-Panula, rakennustarvikemyynti, eristeet, työvälineet
050 3011276 050 3011276
jaakko.kuja-panula@k-rauta.fi
Jorma Uusi-Vähälä, sisustus ja kodin kalustaminen
040 721 3217 040 721 3217
jorma@menox.info
Tuula Forsander, Sisustus ja kodin kalustaminen, laatat
040 776 3259 040 776 3259
tuula.forsander@k-rauta.fi
Heidi Björkbacka, sisustus ja kodin kalustaminen, lattiat
040 704 1234 040 704 1234
050 320 8109
heidi.bjorkbacka@k-rauta.fi
Ida-Maria Koskinen, sisustusmyyjä, tapetit
050 320 1176 050 320 1176
ida.koskinen@k-rauta.fi
Tuomo Jylhä, työvälineet
020 198 6021 020 198 6021
040 861 1024
tuomo.jylha@k-rauta.fi
Raimo Seppä, LVI, kiinnikkeet
040 518 8884 040 518 8884
raimo.seppa@k-rauta.fi
Ari Äijö, puutavara, rakennuslevyt
040 776 3248 040 776 3248
ari.aijo@suomi24.fi
Juha Rauma, yleismyynti, maalit
050 3201174 050 3201174
Timo-Jaakko Puronaho, tavaran vastaanotto
050 320 0891 050 320 0891
Tommy Nikula, varasto, kuljetus
040 594 5120 040 594 5120
Joonas Jylhä, varasto, noutopiha
040 531 7245 040 531 7245
Rami Liimatainen, varasto
040 776 4138 040 776 4138
Jaana Lahti-Luopa, kassa, laskutus
040 776 3264 040 776 3264
Eija Storbacka, osto- ja myyntireskontra, kassa
040 776 3741 040 776 3741
eija.storbacka@k-rauta.fi
Juha Jylhä, Kauppias
040 749 8876 040 749 8876
juha.jylha@k-rauta.fi