K-Rauta Kemi

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Kivikonkatu 1, 94600 Kemi
puh. 016 2156 600 016 2156 600
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kemi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Teemu Vaaraniemi, kauppias
040 7258 983 040 7258 983
teemu.vaaraniemi@k-rauta.fi
Jenni Vaaraniemi, kauppias
040 7081 579 040 7081 579
jenni.vaaraniemi@k-rauta.fi
Anu-Riikka Lonnakko-Salmi, myymäläpäällikkö
044 7500 907 044 7500 907
anu-riikka.lonnakko-salmi@k-rauta.fi
Petteri Aarnio, hankinta
044 757 7771 044 757 7771
petteri.aarnio@k-rauta.fi
Sanja Sorvoja, hankinta
0400 582 311 0400 582 311
sanja.sorvoja@k-rauta.fi
kassa, vaihde, konttori
016 215 6600 016 215 6600
Ryhmäkutsu Kuluttajamyynti
044 757 7301 044 757 7301
Hilkka Isomaa, kuluttajamyynti
044 757 7782 044 757 7782
hilkka.isomaa@k-rauta.fi
Elina Virkberg, kuluttajamyynti
044 757 7781 044 757 7781
elina.virkberg@k-rauta.fi
Aleksi Pietikäinen, kuluttajamyynti
044 757 7780 044 757 7780
aleksi.pietikainen@k-rauta.fi
Mika Huttula, kuluttajamyynti
044 757 7779 044 757 7779
mika.huttula@k-rauta.fi
Anne Leinonen, kuluttajamyynti, keittiösuunnittelu
044 038 0512 044 038 0512
anne.leinonen@k-rauta.fi
Teuvo Kuusela, kuluttajamyynti
050 400 2867 050 400 2867
teuvo.kuusela@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu Yritysmyynti
044 757 7306 044 757 7306
Raimo Mäkynen, yritysmyynti
040 513 5803 040 513 5803
raimo.makynen@k-rauta.fi
Sami Moisanen, yritysmyynti
044 750 0927 044 750 0927
sami.moisanen@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu Remonttimyynti
044 757 7302 044 757 7302
Jaana Rissanen, konttori, laskutus
044 757 7788 044 757 7788
kemi.konttori@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu Varasto
044 757 7305 044 757 7305
Purku ennen klo 16.30
(Ei koske jakeluautoja)
Heikki Kirikoff, pihamyymälä
044 757 7786 044 757 7786
Mikael Kangas, pihamyymälä
044 757 7773 044 757 7773
Jarmo Alahäivä, pihamyymälä
044 706 7332 044 706 7332
Jaakko Salmela, sisävarasto
044 757 7776 044 757 7776
jaakko.salmela@k-rauta.fi
Puutarhamyymälä
044 757 7783 044 757 7783