K-Rauta Kemi

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
7 - 18
Lauantai
9 - 16
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Kivikonkatu 1, 94600 Kemi
puh. 016 2156 600
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kemi Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Anne Antikka, kauppias
044 7500 909
anne.antikka@k-rauta.fi
Jarmo Antikka, kauppias
050 0927 362
jarmo.antikka@k-rauta.fi
Jussi Pietikäinen, myymäläpäällikkö
044 750 0907
jussi.pietikainen@k-rauta.fi
Petteri Aarnio, hankinta
044 757 7771
petteri.aarnio@k-rauta.fi
kassa, vaihde, konttori
016 215 6600
Ryhmäkutsu Kuluttajamyynti
044 757 7301
Marja Niiranen, kuluttajamyynti
044 750 0923
marja.niiranen@k-rauta.fi
Hilkka Isomaa, kuluttajamyynti
044 757 7782
hilkka.isomaa@k-rauta.fi
Elina Virkberg, kuluttajamyynti
044 757 7781
elina.virkberg@k-rauta.fi
Jenika Rantamaa, kuluttajamyynti
044 7500 924
jenika.rantamaa@k-rauta.fi
Juuso Hihnala, kuluttajamyynti
044 757 7783
juuso.hihnala@k-rauta.fi
Aleksi Pietikäinen, kuluttajamyynti
044 757 7780
aleksi.pietikainen@k-rauta.fi
Sanja Sorvoja, piha ja puutarha
0400 582 311
sanja.sorvoja@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu Yritysmyynti
044 757 7306
Raimo Mäkynen, yritysmyynti
040 513 5803
raimo.makynen@k-rauta.fi
Sami Moisanen, yritysmyynti
044 750 0927
sami.moisanen@k-rauta.fi
Mika Huttula, yritysmyynti
044 757 7779
mika.huttula@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu Remonttimyynti
044 757 7302
Aappo Mäntylä, asennuspalvelu
044 750 0925
aappo.mantyla@k-rauta.fi
Eeva Ylitalo, konttori, laskutus
044 757 7788
kemi.konttori@k-rauta.fi
Ryhmäkutsu Varasto
044 757 7305
Heikki Kirikoff, pihamyymälä
044 757 7786
Mikael Kangas, pihamyymälä
044 757 7773
Juha Kemilä, pihamyymälä
044 757 7787
Jarmo Alahäivä, pihamyymälä
044 706 7332
Jaakko Salmela, sisävarasto
044 757 7776