K-Rauta Kerava

K-Rauta Kerava

Yhteystiedot

Alikeravantie 30, 04250 Kerava
puh. 020 770 5750
Verkkokauppaan liittyvät tiedustelut numeroon p.09 3487 3391. fax 020 7705 751. Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella. 020-alkuisiin numeroihin soittaminen maksaa kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 7,02 snt/min ja matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8-20
9-17
10-16

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Juha Suokas, kauppias
juha.suokas@k-rauta.fi
Miro Ruotsalainen, Yritysmyynti
0207705756
0408610743
miro.ruotsalainen@k-rauta.fi
Lasse Miljard, Myyjä
0207705754
0400412049
lasse.miljard@k-rauta.fi
Jukka Soiha, Myyjä
0207705759
0405648918
jukka.soiha@k-rauta.fi
Raimo Onatsu, Myyjä
0207705763
0405649038
raimo.onatsu@k-rauta.fi
Anna Immonen, Puutarha/Työvaatteet
0207705750
k-rauta.kerava@k-rauta.fi
Pentti Sipilä, Varastomyynti
0207705767
0405649129
pentti.sipila@k-rauta.fi
Mikael Häli, Varastomyynti
0207705762
0405649143
mikael.hali@k-rauta.fi
Ulf Mattsson, Kuljetukset/transport
0207705769
0405137222
betjäning också på svenska
Anna Alatalo, Laskutus/konttori
0207705750
0405648932
anna.alatalo@k-rauta.fi
Miko Romppanen, Talomyyjä, Ainoa-koti
0405939239
(Paikalla myymälässä tiistaisin klo 10-16, muulloin sovittaessa)
miko.romppanen@k-rauta.fi www.ainoakoti.fi