K-Rauta Kitee

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Hurri Ky

Yhteystiedot

Puhoksentie 3, 82500 Kitee
puh. 040 833 0661 040 833 0661
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Kitee Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.


Katso myös: Lantmännen Agro Kitee

Henkilöstö

Minna Hurri-Hyvärinen, kauppias
040-737 8714 040-737 8714
minna.hurri-hyvarinen@k-rauta.fi
Sanna Hurri, kauppias
040-737 8704 040-737 8704
sanna.hurri@lantmannenagro.fi
Jani Hämäläinen, K-Rauta
040-833 0666 040-833 0666
jani.hamalainen@k-rauta.fi
Risto Kinnunen, K-Rauta
040-833 0668 040-833 0668
risto.kinnunen@k-rauta.fi
Terho Oinonen, K-Rauta
040-833 0665 040-833 0665
terho.oinonen@k-rauta.fi
Tamara Ikonen, K-Rauta
040-833 0669 040-833 0669
tamara.ikonen@k-rauta.fi
Martti Parviainen, K-Rauta
040-833 0672 040-833 0672
martti.parviainen@k-rauta.fi
Esko Malinen, Maatalous
040-833 0662 040-833 0662
esko.malinen@lantmannenagro.fi
Juha Väistö, Maatalous
040-833 0664 040-833 0664
juha.vaisto@lantmannenagro.fi
Vesa Surakka, Varasto
040-833 0671 040-833 0671
Anneli Immonen, kassa ja laskutus
040-8330 661 040-8330 661
anneli.immonen@k-rauta.fi
Eila Kiiskinen, kassa ja laskutus
040-8330 670 040-8330 670
eila.kiiskinen@k-rauta.fi