K-Rauta Lanterna

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 21
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18
1.5 (Vappu)
10 - 18

Yhteystiedot

Varikkotie 2 , 00880 Helsinki
puh. 044 402 6282
Soitettaessa 02900-alkuiseen yritysnumeroon puheluhinta on 8,35 snt / puhelu + 16,99 snt / minuutti (sis. alv.). Matkapuhelinhinnat määräytyvät kuluttajan liittymäsopimuksen mukaan.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Lanterna Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Sisustus ja kodin kalustaminen 
02900 50220
sisustus.lanterna@k-rauta.fi
Piha ja puutarha
02900 50280
puutarha.lanterna@k-rauta.fi
Ulkomyymälä
02900 50260
ulkomyymala.lanterna@k-rauta.fi
Remonttipalvelu
050 380 6353
tero.kuivaniemi@k-rauta.fi
Ammattiasiakasmyynti, Ikonen Jani
044 701 2220
jani.ikonen@k-rauta.fi
Ammattiasiakasmyynti, Nikula Sampsa
050 328 9643
sampsa.nikula@k-rauta.fi
Ammattiasiakasmyynti, Lembinen Valdemar
050 564 8122
valdemar.lembinen@k-rauta.fi
Infokassa / vaihde
02900 50200
lanterna@k-rauta.fi
Toivonen Hannu, Kauppias
0400 603 190
hannu.toivonen@k-rauta.fi