K-Rauta Lanterna

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 9 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Viherpiha

Avoinna tänään: 9 - 18
Maanantai - Perjantai
7 - 21
Lauantai
9 - 18
Sunnuntai
10 - 18

Yhteystiedot

Varikkotie 2 , 00880 Helsinki
puh. 044 402 6282 044 402 6282
Soitettaessa 02900-alkuiseen yritysnumeroon puheluhinta on 8,35 snt / puhelu + 16,99 snt / minuutti (sis. alv.). Matkapuhelinhinnat määräytyvät kuluttajan liittymäsopimuksen mukaan.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Lanterna Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisikin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu. Palvelemme sinua sekä myymälässä että verkossa. 

 

Terveisin K-Rauta -kauppiaasi

Henkilöstö

Sisustus ja kodin kalustaminen 
02900 50220 02900 50220
sisustus.lanterna@k-rauta.fi
Ulkomyymälä
02900 50260
ulkomyymala.lanterna@k-rauta.fi
Tero Kuivaniemi, Remonttipalvelu
050 380 6353 050 380 6353
tero.kuivaniemi@k-rauta.fi
Niko Arola, Talomyynti
041 537 0609 041 537 0609
niko.arola@k-rauta.fi
Virpi Järvinen, Keittiö- ja kalustemyynti
044 711 0806 044 711 0806
virpi.jarvinen@k-rauta.fi
Susanna Koskela, Kalustemyynti
050 558 1248 050 558 1248
susanna.koskela@k-rauta.fi
Kimmo Räty, Myyntipäällikkö
050 558 1243 050 558 1243
kimmo.raty@k-rauta.fi
Mikael Häli, Yritysmyynti, Avainasiakaspäällikkö
044 520 0121 044 520 0121
mikael.hali@k-rauta.fi
Jani Ikonen, Yritysmyynti, Myyntipäällikkö
044 701 2220 044 701 2220
jani.ikonen@k-rauta.fi
Sampsa Nikula, Yritysmyynti
050 328 9643 050 328 9643
sampsa.nikula@k-rauta.fi
Valdemar Lembinen, Yritysmyynti
050 564 8122 050 564 8122
valdemar.lembinen@k-rauta.fi
Tomi Toivonen, Ostopäällikkö (työväline ja pienrauta, puutarha ja vapaa-aika , rakentaminen ja LVI)
040 743 1455 040 743 1455
tomi.toivonen@k-rauta.fi
Jorma Nykänen, Ostaja (kodin kalustaminen  ja sisustus)
050 558 1361
jorma.nykanen@k-rauta.fi
Hannu Toivonen, Kauppias
0400 603 190 0400 603 190
hannu.toivonen@k-rauta.fi
Johanna Hänninen, Talouspäällikkö
0400 748 950 0400 748 950
johanna.hanninen@k-rauta.fi
Infokassa / vaihde
02900 50200 02900 50200
lanterna@k-rauta.fi