K-Rauta Laune

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
10 - 16

ProCenter

Avoinna tänään: 6:30 - 17
Maanantai - Perjantai
6:30 - 17
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

K-Rauta Laune

Yhteystiedot

Pohjoinen Liipolankatu 3, 15500 Lahti
puh. (03) 85 700 (03) 85 700
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Laune Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa ostoksille K-Rauta Launeelle!



Henkilöstö

Veijo Julkunen, diplomikauppias
044 7570 220 044 7570 220
veijo.julkunen@k-rauta.fi
Niina Julkunen, kauppias
(03) 85 700 (03) 85 700
niina.julkunen@k-rauta.fi
Toni Tamminen, myymäläpäällikkö
044 7570 332 044 7570 332
toni.tamminen@k-rauta.fi
Erkka Huttunen, rakennustarvike, LVI ja työväline, osastopäällikkö
044 7570 336 044 7570 336
erkka.huttunen@k-rauta.fi
Kari Mäkelä, rakennustarvike, LVI ja työväline
044 7570 337 044 7570 337
kari.makela@k-rauta.fi
Seppo Hakala, rakennustarvike, LVI ja työväline
044 7570 369 044 7570 369
seppo.hakala@k-rauta.fi
Ville Ritvanen, rakennustarvike, LVI ja työväline
044 7570 263 044 7570 263
ville.ritvanen@k-rauta.fi
Jukka Pyykkö, rakennustarvike, LVI ja työväline
044 7570 339 044 7570 339
jukka.pyykko@k-rauta.fi
Pekka Pölönen, rakennustarvike, LVI, työväline
044 7570 213 044 7570 213
pekka.polonen@k-rauta.fi
Petri Säisänen, rakennustarvike, LVI ja työväline
044 7570 363 044 7570 363
petri.saisanen@k-rauta.fi
Marika Kerttula, sisustus ja kodin kalustaminen, osastopäällikkö
044 7570 349 044 7570 349
marika.kerttula@k-rauta.fi
Timo Aalto, sisustus ja kodin kalustaminen
044 7570 343 044 7570 343
timo.aalto@k-rauta.fi
Jere Julkunen, sisustus ja kodin kalustaminen
044 7570 252 044 7570 252
jere.julkunen@k-rauta.fi
Satu Juntunen, sisustus ja kodin kalustaminen
044 7570 270 044 7570 270
satu.juntunen@k-rauta.fi
Laura Luomala-Rutanen, sisustus ja kodin kalustaminen
044 7570 222 044 7570 222
laura.luomala-rutanen@k-rauta.fi
Mikko Puustinen, sisustus ja kodin kalustaminen
044 7570 350 044 7570 350
mikko.puustinen@k-rauta.fi
Satu Vesanto, keittiö-, kaluste- ja remonttimyynti
044 7570 256 044 7570 256
satu.vesanto@k-rauta.fi
Anni Uusitalo, piha ja puutarha, osastopäällikkö
044 7570 355 044 7570 355
anni.uusitalo@k-rauta.fi
Riitta Kemppi, piha ja puutarha
044 7570 241 044 7570 241
Ismo Ajanki, ammattiasiakasmyynti, myyntipäällikkö
044 7570 333 044 7570 333
ismo.ajanki@k-rauta.fi
Pasi Hautala, ammattiasiakasmyynti
044 7570 341 044 7570 341
pasi.hautala@k-rauta.fi
Nita Heikkilä, ammattiasiakasmyynti
044 7570 327 044 7570 327
nita.heikkila@k-rauta.fi
Jyri Simpanen, ammattiasiakasmyynti
044 7570 348 044 7570 348
jyri.simpanen@k-rauta.fi
Antti Soljasalo, talomyynti
0400 407446 0400 407446
antti.soljasalo@k-rauta.fi
Jari Uusitalo, ulkomyymälä, logistiikkapäällikkö
044 7570 356 044 7570 356
jari.uusitalo@k-rauta.fi
Varastomyyjät
044 7570 358 044 7570 358
044 7570 364
Kuljetuspalvelut
044 7570 351 044 7570 351
Tavaranvastaanotto, saapuva ja lähtevä tavara
044 7570 357 044 7570 357
Marjo Perenius, laskutus ja myyntireskontra
044 7570 202 044 7570 202
marjo.perenius@k-rauta.fi
Anu Niemiaho, konttori
044 7570 347 044 7570 347
anu.niemiaho@k-rauta.fi