K-Rauta Laune

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
10 - 16
4.11 (Pyhäinpäivä)
10 - 16

Viherpiha

Avoinna tänään: 7 - 20
Maanantai - Perjantai
7 - 20
Lauantai
9 - 17
Sunnuntai
10 - 16
4.11 (Pyhäinpäivä)
10 - 16

K-Rauta Laune

Yhteystiedot

Pohjoinen Liipolankatu 3, 15500 Lahti
puh. (03) 85 700 (03) 85 700
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Laune Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa ostoksille K-Rauta Launeelle!

Lounaslista vko 43:

Henkilöstö

Veijo Julkunen, diplomikauppias
044-7570 220 044-7570 220
veijo.julkunen@k-rauta.fi
Niina Julkunen, kauppias
(03) 85 700 (03) 85 700
niina.julkunen@k-rauta.fi
Toni Tamminen, myymäläpäällikkö
044-7570 332 044-7570 332
toni.tamminen@k-rauta.fi
Erkka Huttunen, rakennustarvike, LVI ja työväline, osastopäällikkö
044-7570 336 044-7570 336
erkka.huttunen@k-rauta.fi
Risto Kallio, rakennustarvike, LVI ja työväline
044-7570 334 044-7570 334
risto.kallio@k-rauta.fi
Kari Mäkelä, rakennustarvike, LVI ja työväline
044-7570 337 044-7570 337
kari.makela@k-rauta.fi
Seppo Hakala, rakennustarvike, LVI ja työväline
044-7570 369 044-7570 369
seppo.hakala@k-rauta.fi
Ville Ritvanen, rakennustarvike, LVI ja työväline
044-7570 263 044-7570 263
ville.ritvanen@k-rauta.fi
Jukka Pyykkö, rakennustarvike, LVI ja työväline
044-7570 339 044-7570 339
jukka.pyykko@k-rauta.fi
Petri Säisänen, rakennustarvike, LVI ja työväline
044-7570 363 044-7570 363
petri.saisanen@k-rauta.fi
Pauli Mönkkönen, talomyynti
044-742 4200 044-742 4200
pauli.monkkonen@k-rauta.fi
Marika Kerttula, sisustus ja kodin kalustaminen, osastopäällikkö
044-7570 349 044-7570 349
marika.kerttula@k-rauta.fi
Timo Aalto, sisustus ja kodin kalustaminen
044-7570 343 044-7570 343
timo.aalto@k-rauta.fi
Satu Juntunen, sisustus ja kodin kalustaminen
044-7570 270 044-7570 270
satu.juntunen@k-rauta.fi
Lari Liukkonen, sisustus ja kodin kalustaminen
044-7570 222 044-7570 222
lari.liukkonen@k-rauta.fi
Anu Niemiaho, sisustus ja kodin kalustaminen
044-7570 347 044-7570 347
anu.niemiaho@k-rauta.fi
Jalmari Lehtonen, sisustus ja kodin kalustaminen
044-7570 329 044-7570 329
jalmari.lehtonen@k-rauta.fi
Jenni Permanto, keittiö-, kaluste- ja remonttimyynti
044-7570 338 044-7570 338
jenni.permanto@k-rauta.fi
Satu Vesanto, keittiö-, kaluste- ja remonttimyynti
044-7570 256 044-7570 256
satu.vesanto@k-rauta.fi
Anni Uusitalo, piha ja puutarha, osastopäällikkö
044-7570 355 044-7570 355
anni.uusitalo@k-rauta.fi
Riitta Kemppi, piha ja puutarha
044-7570 241 044-7570 241
Ismo Ajanki, ammattiasiakasmyynti, myyntipäällikkö
044-7570 333 044-7570 333
ismo.ajanki@k-rauta.fi
Pasi Hautala, ammattiasiakasmyynti
044-7570 341 044-7570 341
pasi.hautala@k-rauta.fi
Nita Heikkilä, ammattiasiakasmyynti
044-7570 327 044-7570 327
nita.heikkila@k-rauta.fi
Jyri Simpanen, ammattiasiakasmyynti
044-7570 348 044-7570 348
jyri.simpanen@k-rauta.fi
Jari Uusitalo, ulkomyymälä, logistiikkapäällikkö
044-7570 356 044-7570 356
jari.uusitalo@k-rauta.fi
Varastomyyjät
044-7570 358 044-7570 358
044-7570 364
Kuljetuspalvelut
044-7570 351 044-7570 351
Tavaranvastaanotto, saapuva ja lähtevä tavara
044-7570 357 044-7570 357
Marjo Perenius, laskutus ja myyntireskontra
044-7570 202 044-7570 202
marjo.perenius@k-rauta.fi
Linnea Tuominen, konttori
044-7570 324 044-7570 324
linnea.tuominen@k-rauta.fi