K-Rauta Lielahti

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai
7 - 19
Tiistai
7 - 19
Keskiviikko
7 - 19
Torstai
7 - 19
Perjantai (Juhannusaatto)
Suljettu
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
11 - 16

Yhteystiedot

Turvesuonkatu 10, 33400 Tampere
puh. 010 5380 300
Puhelut 010-alkuisiin numeroihin lankapuhelimesta 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min (SIS. ALV 24%), matkapuhelimesta 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min (SIS. ALV 24%). Matkapuhelinnumeroihin soittamisen hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Lielahti Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Elonheimo-Hietala Sanna, Kauppias
050 306 4153
sanna.elonheimo-hietala@k-rauta.fi
Juuso Elonheimo, Kauppias
041 507 2669
juuso.elonheimo@k-rauta.fi
Kassa/info
01053 803000
lielahti@k-rauta.fi
Rakennustarvike, työväline ja puutarha
01053 80310
Juha Ristolainen, Myyntipäällikkö,  kuluttajamyynti
050 9115626
juha.ristolainen@k-rauta.fi
Sisustus ja kodin kalustaminen
01053 80310
Silja Elonheimo, Kalustemyynti ja suunnittelu
044-5555289
silja.elonheimo@k-rauta.fi
Liisa Ketola, Sisustussuunnittelu
045 874 9140
liisa@liisak.fi
Veli-Pekka Palonen, Yritysmyynti
050 575 6513
veli-pekka.palonen@k-rauta.fi
Jari Saarinen, Yritysmyynti
0400-258254
jari.saarinen@k-rauta.fi
Jukka-Pekka Ruopio, Petra-keittiöt
050 569 8870
jukka-pekka.ruopio@petrakeittiot.fi
Perttu Salmesvuori, Talomyynti
040 5388071
perttu.salmesvuori@k-rauta.fi
Noutopiha
01053 80320
noutopiha.lielahti@k-rauta.fi
Logistiikka ja tavaran vastaanotto
logistiikka.lielahti@k-rauta.fi
Puustinen Katri, Tilinavaukset ja laskutus
040-5960447
katri.puustinen@k-rauta.fi