K-Rauta Malinen, Leppävirta

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8:30 - 17
Maanantai - Perjantai
8:30 - 17
Lauantai
8:30 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8:30 - 17
Maanantai - Perjantai
8:30 - 17
Lauantai
8:30 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Teollisuustie 16, 79100 Leppävirta
puh. (017) 559 4500 (017) 559 4500
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Malinen, Leppävirta Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin

Henkilöstö

Heli Malinen, Kauppias
040 5575 541 040 5575 541
heli.malinen@k-rauta.fi
Alpo Malinen, Kauppias
040  0570 443 040  0570 443
alpo.malinen@k-rauta.fi
Markku Montonen, Rakennustarvike
044 5594 526 044 5594 526
markku.montonen@k-rauta.fi
Jorma Konttinen, Rakennustarvike, Työväline, Pienrauta
044 5594 523 044 5594 523
jorma.konttinen@k-rauta.fi
Jani Koponen, LVI ja Rakennustarvike
044 5594 527 044 5594 527
jani.koponen@k-rauta.fi
Anne Hartikainen, Sisustus ja Kodin kalustaminen
044 5594 528 044 5594 528
anne.hartikainen@k-rauta.fi
Jari Vatanen, Työväline ja Pienrauta
044 5594 529 044 5594 529
jari.vatanen@k-rauta.fi
Tiina Kosunen, Keittiöt ja Kodin kalustaminen
044 5594 518 044 5594 518
tiina.kosunen@k-rauta.fi
Asko Räsänen, Maatalous
044 5594 525 044 5594 525
asko.rasanen@k-maatalous.fi
Heli Moilanen, Piha ja puutarha
044 5594 530 044 5594 530
heli.a.moilanen@k-rauta.fi
Raimo Makkonen, Talomyynti
044 5597 541 044 5597 541
raimo.makkonen@k-rauta.fi
Hannu Haapanen, Varasto
044 5594 501 044 5594 501
k-rauta.malinen@k-rauta.fi
Juha Reisko, Kuljetus
044 5594 502 044 5594 502
k-rauta.malinen@k-rauta.fi
Marja Otollinen, Konttori ja Laskutus
044 5594 511 044 5594 511
marja.otollinen@k-rauta.fi
Maikki Kröger, Kassa
044 5594 500 044 5594 500
k-rauta.malinen@k-rauta.fi