K-Rauta Malmi Procenter

Aukioloajat

Myymälä

Tänään: suljettu
Maanantai - Perjantai
6:30 - 19
Lauantai
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

K-Rauta Malmi Procenter / MR Rauta Oy

Yhteystiedot

Kankiraudantie 6, 00700 Helsinki
puh. 020-7530 500 020-7530 500
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.                                                                                                                                 VERKKOLASKUJEN VASTAANOTTO                        MR Rauta Oy 00371853506203                                    E204503 OpusCapita Solutions Oy
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Malmi Procenter Facebook

Kauppias tiedottaa

K-Rauta Procenter Malmi - Ammattilaisen rautakauppa.

 K-Rauta Procenter Malmi on aidosti palveleva rautakauppa. Kauppamme toiminta on suunniteltu palvelemaan vaativia ammatti- ja projektiasiakkaita. Tarkoituksenamme on helpottaa tuotteiden hankintaa, tehdä tavaravirrasta laadukasta ja virheetöntä sekä näin mahdollistaa sinulle enemmän aikaa työtekoon. Vuosien kokemuksella kehitetty tuote- ja palveluvalikoima ovat ammattiasiakkaiden lähtökohdista rakennettuja. K-Rauta Procenter Malmin ammattitaitoiset ja osaavat myyjät auttavat sinua mielellään yksilöllisesti ja antavat lisätietoa kaikissa tilanteissa!

 

 

Henkilöstö

YRITYSMYYNTI
Hannu Rämö, myyntipäällikkö yritysmyynti
040 547 4409 040 547 4409
hannu.ramo@k-rauta.fi
Jari Helenius, yritysmyynti
040 835 5813 040 835 5813
jari.helenius@k-rauta.fi
Janne Järvinen, yritysmyynti
050 352 2580 050 352 2580
janne.jarvinen@k-rauta.fi
Keijo Tenhunen, yritysmyynti
050 599 4021 050 599 4021
keijo.tenhunen@k-rauta.fi
Ville Juvakka, myyntipäällikkö ammattiasiakasmyynti
040 536 1381 040 536 1381
ville.juvakka@k-rauta.fi
Kimmo Haakanen, ammattiasiakasmyynti
050 553 1713 050 553 1713
kimmo.haakanen@k-rauta.fi
Antti Kalliolinna, ammattiasiakasmyynti
050 364 1022 050 364 1022
antti.kalliolinna@k-rauta.fi
Aki Mustonen, ammattiasiakasmyynti
040 356 4854 040 356 4854
aki.mustonen@k-rauta.fi
Pauliina Peltola, ammattiasiakasmyynti
050 364 0768 050 364 0768
pauliina.peltola@k-rauta.fi
Susan Uusimaa, ammattiasiakasmyynti
044 716 8044 044 716 8044
susan.a.uusimaa@k-rauta.fi
Janne Määttänen, myyntipäällikkö työväline
040 739 6499 040 739 6499
janne.maattanen@k-rauta.fi
Essi Ketven, työväline
040 536 1586 040 536 1586
essi.ketven@k-rauta.fi
Otto Kostiainen, työväline
040 536 1465 040 536 1465
otto.kostiainen@k-rauta.fi
Joona Mykkänen, työväline
044 517 3895 044 517 3895
joona.mykkanen@k-rauta.fi
Matti Parviainen, työväline
050 570 3732 050 570 3732
matti.parviainen@k-rauta.fi
Janina Holmberg, myyntipäällikkö sisustus
040 536 1568 040 536 1568
janina.holmberg@k-rauta.fi
Netta Käpynen, sisustus
050 308 0491 050 308 0491
netta.kapynen@k-rauta.fi
Roope Malinen, sisustus
040 356 4857 040 356 4857
roope.malinen@k-rauta.fi
Julius Oksa, sisustus
040 861 2236 040 861 2236
julius.oksa@k-rauta.fi
Hanna Salo, sisustus
046 922 4974 046 922 4974
hanna.salo@k-rauta.fi
Hannu Surakka, sisustus
040 534 5957 040 534 5957
hannu.surakka@k-rauta.fi
MUUT YHTEYSTIEDOT
Tomi Kiviranta, ostopäällikkö
tomi.kiviranta@k-rauta.fi
Jari Mustonen, ostot
jari.mustonen@k-rauta.fi
Jan Perkkiö, varastopäällikkö
050 406 2756 050 406 2756
jan.perkkio@k-rauta.fi
Janne Kemppi, logistiikkapäällikkö
044 716 8031 044 716 8031
janne.kemppi@k-rauta.fi
Jussi Nieminen, talouspäällikkö
044-765 3332 044-765 3332
jussi.nieminen@k-rauta.fi
Helena Pohto, asiakastilit ja asiakaslaskutus
050 5949 611 050 5949 611
helena.pohto@k-rauta.fi
Tiia Jokinen, taloushallinto ja verkkokauppa
050 550 3119 050 550 3119
tiia.jokinen@k-rauta.fi
Marko Rinne, kauppias
040 5545 981 040 5545 981
marko.rinne@k-rauta.fi