K-Rauta Mäntsälä

K-Rauta Mäntsälä

Yhteystiedot

Maisalantie 17, 04600 Mäntsälä
puh. 019-689 3800
fax 019-687 2187 Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
8-19
9-15
suljettu

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Antton Rossi, Kauppias
019-689 3825
antton.rossi@k-rauta.fi
Lotta Achrén-Rossi, Kauppias
Konttori & taloushallinto
019-689 3834
lotta.achren-rossi@k-rauta.fi
Pekka Elosuo, Myyjä
Rakennustarvikkeet, Noutopiha tiiminvetäjä
019-689 3835
pekka.elosuo@k-rauta.fi
Ville Kollin, Myyjä
Projektimyynti
0447044078
ville.kollin@k-rauta.fi
Jaakko Männistö, Myyjä
Työvälineet
019-689 3837
jaakko.mannisto@k-rauta.fi
Minna Qvist, Myyjä (hoitovapaalla)
Sisustus
019-689 3828
minna.qvist@k-rauta.fi
Sirpa Halonen, Myyjä
Puutarha
019-689 3838
sirpa.halonen@k-rauta.fi
Satu Hollila, Myyjä
Kassa & puutarha
019-689 3827
satu.hollila@k-rauta.fi
Joni Järvinen, Myyjä
Noutopiha
019-689 3840