K-Rauta Mäntsälä

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 19
Maanantai - Perjantai
8 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 19
Maanantai - Perjantai
8 - 19
Lauantai
9 - 15
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Maisalantie 17, 04600 Mäntsälä
puh. 019-689 3800 019-689 3800
fax 019-687 2187 Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Mäntsälä Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Ville Kollin, Myyjä
0447044078
ville.kollin@k-rauta.fi
Tommi Valkonen, Ammattiasiakasmyynti
044-7044073
tommi.j.valkonen@k-rauta.fi
Sirpa Halonen, Myyjä
019-689 3838
sirpa.halonen@k-rauta.fi
Jaakko Männistö, Myyjä
Noutopiha Noutopiha
019-689 3837
jaakko.mannisto@k-rauta.fi
Satu Hollila, Myyjä
Kassa & puutarha Kassa & puutarha
019-689 3827
satu.hollila@k-rauta.fi
Jonne Pirttikoski, Kauppias
0400 514 714 0400 514 714
jonne.pirttikoski@k-rauta.fi
Jenny Pirttikoski, Kauppias, Konttori ja asiakastilit
050 541 9656 050 541 9656
jenny.pirttikoski@k-rauta.fi
Jussi Järvinen, Myyjä
044 704 4074 044 704 4074
jussi.jarvinen@k-rauta.fi