K-Rauta Mäntyharju

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai (Juhannusaatto)
8 - 14
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 17
Maanantai
8 - 17
Tiistai
8 - 17
Keskiviikko
8 - 17
Torstai
8 - 17
Perjantai (Juhannusaatto)
8 - 14
Lauantai (Juhannuspäivä)
Suljettu
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Nokiantie 1, 52700 Mäntyharju
puh. 044 752 0040 044 752 0040
puh. 044-752 0000 (vaihde Ristiina). Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Mäntyharju Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Esa Tukiainen, kauppias
044 752 0021 044 752 0021
esa.tukiainen@k-rauta.fi
Mika Ruohoranta,Myymäläpäällikkö,Rakennustarvike
044 752 0042 044 752 0042
mika.ruohoranta@k-rauta.fi
Joni Hinkkuri, Työväline,pienrauta
044 752 0039 044 752 0039
joni.hinkkuri@k-rauta.fi
Petri Sihvo, Talotekniikka
044 752 0046 044 752 0046
petri.sihvo@k-rauta.fi
Heli Kuva, Sisustus ja kodin kalustaminen
044 752 0016 044 752 0016
heli.kuva@k-rauta.fi
Maiju Ukkonen,Sisustus
044 752 0047 044 752 0047
maiju.ukkonen@k-rauta.fi
Kassa
044 752 0045 044 752 0045
Jarkko Isokuortti, Varasto
044 752 0032 044 752 0032
Marko Nironen,Varasto ja Kuljetus
044 752 0010 044 752 0010