K-Rauta Meriniitty

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Meriniitynkatu 11, 24100 Salo
puh. (02) 777 51 (02) 777 51
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Meriniitty Facebook

Kauppias tiedottaa

Palvelemme myös Juhannusaattona pe 22.6 klo 8-12!

Tervetuloa!

Henkilöstö

Erjala Tuomo, kauppias
050 525 9961 050 525 9961
tuomo.erjala@k-rauta.fi
Laakso Arto, myymäläpäällikkö, rakennustarvikkeet
040 8373028 040 8373028
arto.laakso@k-rauta.fi
Koivisto Sami, yritysmyynti
044 7877029 044 7877029
sami.t.koivisto@k-rauta.fi
Palola Marika, sisustus. Tapetit, laatat, kph-kalusteet
044 7877025 044 7877025
marika.palola@k-rauta.fi
Oksanen Seppo, sisustus, maalit
044 7877026 044 7877026
seppo.oksanen@k-rauta.fi
Liimatainen Jari, työväline
044 7877020 044 7877020
jari.liimatainen@k-rauta.fi
Kuosa Tarja, piha ja puutarha
044 7877024 044 7877024
tarja.kuosa@k-rauta.fi
Sauli Putkonen, varastopäällikkö
040 905 2632 040 905 2632
sauli.putkonen@k-rauta.fi
Mika Laihanen, varasto
044-7877028 044-7877028
mika.laihanen@k-rauta.fi
Ville Taalikka, varasto
044-7877027 044-7877027
ville-pekka.taalikka@k-rauta.fi
Vitaliy Gerenko, varasto
Virpi Erjala, talous, viljatilitykset
040 7051906 040 7051906
virpi.erjala@lantmannenagro.fi
Kotiranta Irmeli, konttori
0405205466 0405205466
irmeli.kotiranta@k-rauta.fi
Harri Suonio, viljamies
050 3660297 050 3660297
harri.suonio@lantmannenagro.fi
Timo Dahlsten, varaosat, työkalut
044 7877022 044 7877022
timo.dahlsten@lantmannenagro.fi
Liisa Jätinvuori, maataloustarvikkeet, polttoöljy, rehumyynti
0400 880737 0400 880737
liisa.jatinvuori@lantmannenagro.fi
Anne Saarinen, tuotantotarvikkeet
040 457 1040 040 457 1040
anne.saarinen@lantmannenagro.fi
Erkki Rannikko, viljakauppa, viljan vastaanotto
050 5026594 050 5026594
erkki.rannikko@lantmannenagro.fi
Olli Tuomola, työkoneiden erikoismyyjä
0500 823143 0500 823143
olli.tuomola@lantmannenagro.fi
Tuovinen Tiina, Keittiömyynti Noblessa-keittiöt
044 7877 021 044 7877 021
tiina.tuovinen@k-rauta.fi
Laaksonen Rauno: talomyynti, Ainoa koti, Kimara hirsitalot
0400 611047 0400 611047
rauno.laaksonen@k-rauta.fi