K-Rauta Meriniitty

Aukioloajat

Myymälä

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Viherpiha

Avoinna tänään: 8 - 18
Maanantai - Perjantai
8 - 18
Lauantai
9 - 14
Sunnuntai
Suljettu

Yhteystiedot

Meriniitynkatu 11, 24100 Salo
puh. (02) 777 51 (02) 777 51
Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.
Näytä lisää yhteystietoja

K-Rauta Meriniitty Facebook

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Erjala Tuomo, kauppias
050 525 9961 050 525 9961
tuomo.erjala@k-rauta.fi
Laakso Arto, myymäläpäällikkö, rakennustarvikkeet
0408373028 0408373028
arto.laakso@k-rauta.fi
Koivisto Sami, rakennustarvikkeet / yritysmyynti
0447877029 0447877029
sami.t.koivisto@k-rauta.fi
Kenttälä Mikko, sisustus
0408373027 0408373027
mikko.kenttala@k-rauta.fi
Marika Palola, sisustus, tapettiosasto
044-7877025 044-7877025
marika.palola@k-rauta.fi
Seppo Oksanen, sisustus, maalit
044-7877026 044-7877026
seppo.oksanen@k-rauta.fi
Liimatainen Jari, työväline
0447877020 0447877020
jari.liimatainen@k-rauta.fi
Kuosa Tarja, piha ja puutarha
0447877024 0447877024
tarja.kuosa@k-rauta.fi
Sauli Putkonen, varastopäällikkö
040 905 2632 040 905 2632
sauli.putkonen@k-rauta.fi
Mika Laihanen, varasto
044-7877028 044-7877028
mika.laihanen@k-rauta.fi
Virpi Erjala, talous, viljatilitykset
040 7051906 040 7051906
virpi.erjala@lantmannenagro.fi
Kotiranta Irmeli, konttori
0405205466 0405205466
irmeli.kotiranta@k-rauta.fi
Harri Suonio, viljamies
050 3660297 050 3660297
harri.suonio@lantmannenagro.fi
Timo Dahlsten, varaosat, työkalut
044 7877022 044 7877022
timo.dahlsten@lantmannenagro.fi
Liisa Jätinvuori, maataloustarvikkeet, polttoöljy, rehumyynti
0400 880737 0400 880737
liisa.jatinvuori@lantmannenagro.fi
Erkki Rannikko, viljakauppa, viljan vastaanotto
050 5026594 050 5026594
erkki.rannikko@lantmannenagro.fi
Olli Tuomola, työkoneiden erikoismyyjä
0500 823143 0500 823143
olli.tuomola@lantmannenagro.fi