K-Rauta Meriniitty

K-Rauta Meriniitty

Yhteystiedot

Meriniitynkatu 11, 24100 Salo
puh. (02) 777 51
fax: (02) 777 5222 Puhelun hinta määräytyy kuluttajan liittymäsopimuksen perusteella.

Aukioloajat

Maanantai-perjantai
Lauantai
Sunnuntai
Poikkeavat aukioloajat
8-18
9-14
Suljettu

Yritysmyynti aukeaa arkisin jo klo 7.00. Käynti noutopihan kautta.

Kauppias tiedottaa

Tervetuloa verkkosivullemme! Me uudistuneessa K-Raudassa autamme henkilökohtaisesti niin kodin kunnostamisen ensikertalaisia kuin ammattilaisiakin onnistumaan. Laajimmat valikoimamme ja paras osaamisemme varmistavat, että projektisi onnistuu – niin kivijalassa kuin verkossakin.

Henkilöstö

Erjala Tuomo, kauppias
050 525 9961
tuomo.erjala@k-rauta.fi
Laakso Arto, myymäläpäällikkö, rakennustarvikkeet
0408373028
arto.laakso@k-rauta.fi
Koivisto Sami, rakennustarvikkeet / yritysmyynti
0447877029
sami.koivisto@k-rauta.fi
Kenttälä Mikko, sisustus
0408373027
mikko.kenttala@k-rauta.fi
Marika Palola, sisustus, tapettiosasto
044-7877025
marika.palola@k-rauta.fi
Seppo Oksanen, sisustus, maalit
044-7877026
seppo.oksanen@k-rauta.fi
Liimatainen Jari, työväline
0447877020
jari.liimatainen@k-rauta.fi
Kuosa Tarja, piha ja puutarha
0447877024
tarja.kuosa@k-rauta.fi
Sauli Putkonen, varastopäällikkö
040 905 2632
sauli.putkonen@k-rauta.fi
Mika Laihanen, varasto
044-7877028
mika.laihanen@k-rauta.fi
Virpi Erjala, talous, viljatilitykset
040 7051906
02 7775216
virpi.erjala@k-maatalous.fi
Kotiranta Irmeli, konttori
027775206
irmeli.kotiranta@k-rauta.fi
Mika Ahlqvist, viljamies, kasvinsuojeluaineet
044 7280521
mika.ahlqvist@k-maatalous.fi
Timo Dahlsten, varaosat, työkalut
044 7877022
timo.dahlsten@k-maatalous.fi
Liisa Jätinvuori, maataloustarvikkeet, polttoöljy, rehumyynti
0400 880737
liisa.jatinvuori@k-maatalous.fi
Erkki Rannikko, viljakauppa, viljan vastaanotto
050 5026594
erkki.rannikko@k-maatalous.fi
Olli Tuomola, työkoneiden erikoismyyjä
0500 823143
olli.tuomola@k-maatalous.fi
Olavi Laine, traktorimyynti, puimurimyynti
0500 730953
olavi.laine@kesko.fi
Ville Taalikka
044-7877027
ville-pekka.taalikka@k-rauta.fi